Хацкевич: Три м'ячі відіграти складно, але ми будемо боротися до кінця

374
Хацкевич: Три м ячі відіграти складно, але ми будемо боротися до кінця
Олександр Хацкевич

Олександр Хацкевич прокоментував перший матч 1/8 Ліги Європи проти Челсі.

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич оцінив гру своїх підопічних у першому матчі 1/8 Ліги Європи проти Челсі, у якому кияни поступилися 3:0.

Наставник "біло-синіх" не має великих надій на камбек, але запевнив, що команда буде боротися до фінального свистка.

"Насамперед суперник не давав пресингувати. Але і хвилювання також нікуди не поділося. Багато помилялися.

Можливо, третій гол був зайвим, але в другому таймі команда показала, що це той футбол, у який грають у Європі. І потрібно продовжувати показувати такий футбол, як у другому таймі. Три м'ячі важко відіграти, але ми будемо боротися до кінця", - сказав Хацкевич в ефірі телеканалу Футбол 2.