Реал переміг Сельту в першому матчі після повернення Зідана

0
315
Реал - Сельта 2:0

Голи Іско і Бейла принесли "вершковим" впевнену перемогу.

У матчі 28-го туру Прімери Реал обіграв Сельту з рахунком 2:0. Обидва голи мадридці забили у другому таймі. На 62-й хвилині відзначився Іско. Остаточний рахунок встановив Гарет Бейл на 77-й хвилині.

Голи: Іско, 62, Бейл, 77

Реал: Навас - Одріосола, Варан, Рамос, Марсело - Модріч (Вальверде, 77), Каземіро, Іско (Себальос, 63) - Бейл, Бензема (М. Діас, 82), Асенсіо.

Сельта: Бланко - Васкес, Араухо, Костас, Хункі (Худт, 5) - Йокушлу (Бельтран, 75), Лоботка - Систо, Мендес, Буфало (Хюльсагер, 68) - Гомес.

Попередження: Бейл

Реал набрав 54 очки і займає третє місце в турнірній таблиці. У Сельти 25 очок і 18-е місце.