iSport.ua,  3 квітня 2019, 00:45
0
209
Вільярреал - Барселона 4:4

Команди забили 8 голів на двох. У компенсований час голи Ліонеля Мессі і Луїса Суареса врятували каталонців від поразки.

У матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії Вільярреал і Барселона зіграли внічию з рахунком 4:4.

Рахунок у матчі відкрив хавбек каталонців Коутіньйо. Через кілька хвилин Малком подвоїв перевагу гостей. У середині тайму розрив у рахунку скоротив Самуель Чуквезе. На 50-й хвилині Карл Токо-Екамбі зрівняв рахунок - 2:2. Потім Карлос Бакка й Іборра збільшили перевагу господарів.

Голи: Чуквуезе, 23, Екамбі, 50, Іборра, 62, Бакка, 80 - Коутіньйо, 12, Малком, 16, Мессі, 90+1, Суарес, 90+4

Вільярреал: Асенхо - Гаспар, Гонсалес, Руїс, Фунес Морі - Іборра, Педраса - Касорла, Чуквуезе (Бонера, 88), Морланес (Касерес, 63) - Екамбі (Бакка, 72).

Барселона: тер Штеген - Роберто, Умтіті, Лангле, Альба - Відаль, Бускетс (Ракітіч, ​​73), Артур (Ален, 72) - Малком, Суарес, Коутіньйо (Мессі, 61).

Попередження: Гонсалес, Фунес Морі - Бускетс, Ленгле, Відаль, Ален, Мессі, Роберто, Суарес.

На 86-й хвилині був видалений Альваро Гонсалес (Вільярреал) (друге попередження).

Відзначимо, Барселона лідирує в турнірній таблиці, випереджаючи найближчого переслідувача на 8 очок, а Вільярреал іде на 17-му місці.