Арсенал впевнено розібрався з Наполі в першому матчі 1/4 фіналу ЛЄ

0
81
Арсенал - Наполі 2:0

Підопічні Емері здобули комфортну перемогу над італійським топ-клубом.

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи лондонський Арсенал приймав на своєму полі Наполі. Матч відбувся на стадіоні Емірейтс і завершився з рахунком 2:0.

Багато хто називав це протистояння ключовим у всьому чвертьфіналі. Ще б пак, адже обидва клуби вважаються одними з головних фаворитів турніру. Два досвідчених тренери, які вже перемагали в єврокубках (Карло Анчелотті двічі вигравав Лігу чемпіонів з Міланом, а Унаї Емері тричі піднімав над головою кубок Ліги Європи) і чудовий підбір виконавців в обох командах готували глядачів до того, що матч пройде на рівних. Але в підсумку вийшло не так, як хотілося.

Господарі почали атакувати з перших хвилин. Спочатку Ляказетт красиво обігрався з Ремзі в штрафний Наполі, але Кулібалі в підкаті відібрав м'яч у форварда Арсеналу. А через кілька хвилин Каліду знову врятував свою команду, заблокувавши простріли Ремзі і Мейтленд-Найлса. Така перевага "канонірів" швидко переросла в забитий м'яч.

Постарався Ремзі, який відзначився голом на 14-й хвилині. Мейтленд-Найлс увірвався в штрафну і скинув м'яч на англійця, а той з першого торкання пробив в лівий нижній кут воріт. Після забитого гола господарі трохи заспокоїлися, що дозволила неаполітанцям відчути більше свободи в центрі поля. Підопічні Анчелотті заволоділи м'ячем і спробували провести серію позиційних атак, які, втім, нічого Наполі не принесли.

У кінцівці першого тайму Лоренцо Інсіньє міг скоротити розрив у рахунку, але з восьми метрів пробив вище воріт.

Після перерви гра трохи змінилася. Наполі додав, однак гостріше все одно виглядав Арсенал.

У кінцівці зустрічі Арсенал розслабився і дозволяв супернику атакувати. Однак гравці Наполі не поспішали цього робити, і глядачам довелося задовольнятися лише двома голами в матчі.

Перемога "канонірів" з рахунком 2:0 істотно зменшила шанси Наполі на вихід в наступний етап. Але результат не настільки катастрофічний, оскільки Арсенал вдома і Арсенал на виїзді - це дві різні команди. В гостях підопічні Емері грають відверто слабо, що як раз може зіграти неаполітанцям на руку.

Поєдинок у відповідь команди зіграють рівно через тиждень на стадіоні Сан-Паоло в Неаполі.