Олімпік перервав серію невдач, впевнено обігравши Арсенал-Київ

iSport.ua,  23 квітня 2019, 20:17
0
62
Олімпік - Арсенал-Київ 2:0

Донеччани перервали рекордну для клубу безвиграшну серію, яка налічувала 12 матчів поспіль.

У матчі 25 туру чемпіонату України Олімпік обіграв київський Арсенал з рахунком 2:0.

На 37-й хвилині хавбек донецького клубу Олексій Гай реалізував пенальті, відкривши рахунок у матчі. Під завісу тайму Тейшера прорвався по правому флангу і прострілив у центр, звідки Дегтярьов підправив м'яч у ворота.

Перемога над Арсеналом стала для Олімпіка першою у Прем'єр-лізі з жовтня минулого року.

Голи: Гай, 37 (з пенальті), Дегтярьов, 44.

Олімпік: Кринський - Вантух, Цимбалюк, Гришко - Ксьонз, Гай, Політило (Е. Пасіч, 77), Кравчук, Пасіч Г. (Сондей, 87) - Тейшера (Валєєв, 69), Дегтярьов.

Арсенал-Київ: Підківка - Жичиков, Башлай, Вакуленко (Сагуткін, 59), Дубінчак - Танковський, Домбровський - Калитвинцев, Оріховський (Козак, 57), Мудрик (Ліпартія, 46) - Авагімян.

Попередження: Танковський, Дубінчак.