Динамо в меншості обіграло Львів

iSport.ua,  28 квітня 2019, 21:47
0
194

Кияни догравали матч удев'ятьох. Свій єдиний м'яч у цій зустрічі підопічні Олександра Хацкевича забили на 24 хвилині.

Київське Динамо в рамках 26 туру чемпіонату України здолало на виїзді Львів із рахунком 1:0.

Свій єдиний м'яч у цій зустрічі підопічні Олександра Хацкевича провели на 24 хвилині - Віталій Буяльський ефектно перекинув ігровий снаряд над голкіпером після передачі у виконанні Віктора Циганкова. Цікаво, що м'яч Буяльського був забитий із положення поза грою, але помічник судді не помітив цей епізод.

Відзначимо, що до цього моменту "біло-сині" вже грали вдесятьох. Пряме вилучення заробив Микита Бурда, який на 19 хвилині порушив правила поблизу свого штрафного. Головний арбітр трактував це як фол останньої надії і показав захисникові киян пряму червону картку.

На 29 хвилині господарі, здавалося б, відновили паритет у цьому матчі, але цього разу бічний лайнсмен зафіксував у гравця львів'ян офсайд.

За п'ятнадцять хвилин до кінця гри столична команда взагалі залишилася удев'ятьох. Томаш Кендзьора "буцнув" опонента, за що був покараний прямим видаленням.

ФК Львів - Динамо 0:1
Гол: Буяльський, 24

ФК Львів: Сарнавський - Вісенте (Пернамбуко, 77), Адамюк, Борзенко, Воронін - Мартан (Кадина, 46), Сабіно - Липе, Альваро (Шина, 69), Педро - Бруно

Динамо: Бущан - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв, Андрієвський - Циганков, Буяльський (Сідклей, 89), Де Пена - Русин (Шабанов, 46)

Попередження: Мартан, Сабіно, Шина, Педро, Пернамбуко - Русин, Шабанов, Шепелєв, Циганков, Андрієвський

Вилучення: Бурда, 19 (фол останньої надії), Кендзьора, 75 (неспортивна поведінка)