Тренер Барселони: Мессі продовжує дивувати нас

iSport.ua,  2 травня 2019, 06:21
0
345
Ернесто Вальверде

Ернесто Вальверде вважає, що Барселона ще не гарантувала собі місце у фіналі ЛЧ.

Головний тренер Барселони Ернесто Вальверде прокоментував перемогу своїх підопічних над Ліверпулем (3:0) в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів.

"Відмінний результат проти дуже сильного суперника. Всі ми знаємо, на що здатний Мессі, але він продовжує дивувати нас. Це наш капітан, гравець, який диктує хід матчу, задає йому темп. І сьогодні він знову допоміг нам перемогти. Лео знову довів, що є незаперечним лідером цієї команди.

Лео завжди підносить сюрпризи. Той штрафний був призначений на серйозній дистанції від воріт, і я не знав, чи буде він бити. Не знаю, як він це робить, але він постійно домагається успіху. Мессі завжди проявляє себе, коли нашій команді це потрібно найбільше. Він вселяє страх у всіх наших супротивників.

У перерві ми зробили невеликі перестановки, але Ліверпуль дуже здорово почав другий тайм. Про результат в такі моменти не думаєш ніколи. Залежно від ходу матчу і 1:1 може бути хорошим результатом. Але сьогодні вся команда повинна була викластися на всі сто, битися з першої до останньої секунди. І ми виграли!.

Нам довелося дуже постаратися, щоб зберегти свої ворота на замку. У Ліверпуля прекрасна команда, і попереду ще 90 хвилин на Енфілді. У минулій Лізі чемпіонів ми вилетіли в 1/4 фіналу, вигравши перший матч вдома з рахунком 3:0. Тому вся боротьба попереду", - наводить слова Вальверде прес-служба УЄФА.

Гра у відповідь в Ліверпулі відбудеться у вівторок, 7-го травня.