Арсенал здобув комфортну перемогу над Валенсією

iSport.ua,  2 травня 2019, 23:58
0
100

Арсенал першим пропустив, але потім не тільки відігрався, а й здобув упевнену перемогу.

Лондонський Арсенал впевнено переграв Валенсію у першому півфінальному матчі Ліги Європи.

Валенсія непогано почала матч і вже в перші хвилини мала три хороші моменти, щоб відзначитися. Але зробила це тільки раз. З кутового пройшла подача на дальню штангу, там Родріго повернув м'яч на ближню штангу, де Діакабі виграв верхову боротьбу відразу у трьох суперників і пробив у порожній куток, не залишивши жодних шансів на порятунок Чеху.

У схожому епізоді після розіграшу штрафного Солер пробив вище воріт. Ще в одному епізоді Мейтленд-Найлз необережно скинув м'яч назад Чеху - Гедеш встиг першим до м'яча і перекинув Чеха, але перекинув і ворота.

Після такого сильного початку від Валенсії Арсенал несподівано забив і зрівняв рахунок. Ляказетт почав атаку своєї команди, віддавши на прудконогого Обамеянга. П'єр-Емерік на замаху прибрав захисника і покотив м'яча повз з воріт Нето і двох захисників на лінію штрафного, звідки Ляказетту вдалося пробити по порожніх воротах.

Минуло всього 8 хвилин, як Ляказетт оформив дубль. Ронкалья у своєму штрафному упустив Ляказетта, який вистрілив із відскоком від газону. Нето не впорався з пострілом, і відбив сферу в штангу, ударившись об яку м'яч перетнув лінію воріт.

Після перерви Валенсія провела пару непоганих атак, які не завершились небезпечними моментами й ударами по воротах Чеха. Швидше Ляказетт був близький до того, щоб оформити хет-трик. Він завдав удару в упор по воротах Нето, зумівши зловити сферу в потрібній точці, але влучив у воротаря.

Здавалося, що зустріч так і завершиться мінімальною перемогою Арсеналу - кінцівка пройшла на низьких швидкостях, команди явно втомилися. Але раптом на 90-й хвилині Мхітарян в ході атаки завдав удару по воротах Нето, який із великими труднощами зумів парирувати сферу вбік. М'яч підхопив Колашинаць, який повернув круглого в чужий штрафний на дальню штангу, де Обамеянг зльоту з гострого кута направив м'яч у ворота.

Перемога 3:1 дозволяє Арсеналу задуматися про фінал Ліги Європи. Головне за тиждень не розгубити здобуту перевагу.

Арсенал - Валенсія 3:1
Голи: Ляказетт, 18, 26, Обамеянг, 90 - Діакабі, 11

Арсенал: Чех - Папастатопулос, Косьєльні (Монреаль, 82), Мустафі - Мейтленд-Найлз, Гендузі (Торрейра, 58), Джака, Колашинаць - Озіл (Мхітарян, 75) - Обамеянг, Ляказетт

Валенсія: Нето - Пауліста, Гарай, Діакабі, Ронкалья - Піччині, Солер (Васс, 71), Пареха, Гайя - Гедеш (Гамейро, 71), Родріго (Міна, 88)

Попередження: Діакабі, Парехо