Динамо вдома втратило очки в матчі з Олександрією

282
Динамо не змогло обіграти Олександрію

Гравці Динамо не змогли здолати Олександрію на НСК Олімпійський.

Динамо зіграло внічию в домашньому матчі 27-го туру УПЛ проти Олександрії.

Підопічні Олександра Хацкевича заробили кілька штрафних поспіль на початку поєдинку, але завершити їх хоча б одним голом так і не змогли, на відміну від Олександрії, гравці якої відповіли швидким голом.

Уже після забитого м'яча, кияни стали грати швидше і змогли створити декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але зрівняти рахунок так і не вийшло.

До кінця першого тайму Олександрія мало не подвоїла перевагу, але на щастя киян, команди пішли на перерву з рахунком 0:1.

У другому таймі в складі "біло-синіх" вийшов свіжий Шапаренко, який мало не забив гол першим же дотиком до м'яча. Але зрівняти рахунок зміг Назарій Русин, який вийшов на заміну замість Шепелєва.

На 78-й хвилині динамівці ледь не пропустили другий гол, але продовжували атакувати і контролювати гру. До кінця поєдинку кияни виконали кілька стандартів, які так і не привели їх до перемоги на домашньому стадіоні.

Динамо - Олександрія 1:1

Голи: Русин, 65 - Лучкевич, 8.

Динамо: Бущан - Кадар, Миколенко, Шабанов, Кравченко (Ісаєнко, 88) - Шепелев (Русин, 60), Андрієвський - Циганков, Буяльський, Де Піна - Цітаішвілі (Шапаренко, 46).

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло, Шендрик (Дедечко, 54), Цуріков (Ковалець, 32) - Запорожан, Банада - Задерака, Полярус, Лучкевич (Гречишкін, 26) - Сітало.

Попередження: Кравченко, Бабогло, Гречишкін.

ТЕГИ: Украинская Премьер-лигаДинамо КиевУПЛАлександрияПФК АлександрияАлександр ХацкевичДинамо