Збірна України U-20 з перемоги стартувала на чемпіонаті світу з футболу

0
271
Україна обіграла США на ЧС U-20

Збірна Олександра Петракова у стартовому матчі турніру обіграла США.

Збірна України з футболу U-20 здобула першу перемогу на чемпіонаті світу-2019, який проходить у Польщі. У стартовому матчі "синьо-жовті" в Бельсько-Бяла обіграли своїх однолітків зі США - 2:1.

Україна розпочала поєдинок обережно, другим номером, але при цьому чудово оборонялася, а до середини тайму відсунула гру від своїх воріт. У цьому ж відрізку українським футболістам вдався єдиний удар у створ за перший тайм, і він став результативним. Георгій Цітаїшвілі передачею із центрального кола вивів Сергія Булецу перед воротарем, той корпусом виграв боротьбу в суперника і першим дотиком пробив повз воротаря.

Щоправда, раділи українці всього п'ять хвилин: многоходовка американців закінчилася прострілом із лівого флангу, а Брендон Серванія виявився неприкритим на лінії воротарського майданчика, і спокійно пробив повз Андрія Луніна. Перед перервою американці могли виходити вперед, але Лунін впорався з ударом Мендеса під поперечину.

Другий тайм почався з небезпечного удару Цітаїшвілі: динамівець прибрав захисника і пробив по центру з-за штрафного - перекладина. Американці відповіли небезпечним ударом Мендеса, який відбив Лунін.

І все ж гол трапився у ворота збірної США - Денис Попов відгукнуться на навіс Булеци з кутового і головою переправив м'яч у сітку.

Забити до фінального свистка могли обидві команди. У збірної США удар Мендеса на 76-й хвилині прийшовся у штангу, а в нас перед самим фінальним свистком Супряга не зміг головою переграти воротаря.

Перемога 2:1 над США дає Україні хороші перспективи на вихід із групи. В іншому поєдинку групи D футболісти Нігерії з рахунком 4:0 розгромили збірну Катару, з якою підопічні Олександра Петракова зустрінуться 27 травня. Перемога точно гарантує підопічним Петракова вихід у плей-офф.

Україна U-20 - США U-20 2:1
Голи: Булеца, 26, Попов, 51 - Серванія, 32

Україна U-20: Лунін - Конопля, Бондар, Попов, Безкоровайний - Корнієнко, Мусолітін - Цітаїшвілі (Кащук, 78), Хахльов (Чех, 86), Булеца (Устименко, 75) - Супряга.

США U-20: Скотт - Дест, Глостер (Реал, 69), Річардс, Кейта - Серванія (Сото, 65), Деркін, Помикал, Мендес - де ла Фуенте (Реннікс, 84), Веа.

Попередження: Цітаїшвілі, Мусолітін, Бондар - Мендес, Деркін.