Барселона програла Валенсії у фіналі Кубка Іспанії

iSport.ua,  25 травня 2019, 23:59
0
441

Валенсія стала володарем Кубка Іспанії сезону-2018/19, у фінальному матчі в Севільї обігравши Барселону з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 21-й хвилині, коли Кевін Гамейро прибрав на замаху захисника і метрів з 15 розстріляв ворота Барселони. Через 12 хвилин Родріго головою замкнув простріл Солера і збільшив перевагу Валенсії.

Барселона відіграла один м'яч на 73-й хвилині, коли Ліонель Мессі вдало зіграв на добиванні після розіграшу кутового, відправивши м'яч у порожні ворота.

Завдяки цьому голу аргентинець став першим гравцем в історії, хто забивав у шести різних фіналах Кубка Іспанії. Слабка втіха, оскільки більше каталонці не забивали - і програли.

Валенсія в сьомий раз в історії завоювала кубок Іспанії.

Барселона - Валенсія (1:2)

Голи: Мессі, 73 - Гамейро, 21, Родріго, 33

Барселона: Сіллессен - Семеду (Малком, 46), Піке, Лангле, Альба - Ракітич (Аленья, 77), Бускетс, Артур (Відаль, 46) - Роберто, Мессі, Коутіньйо

Валенсія: Доменек - Васс, Гарай, Пауліста, Гайя - Солер, Парехо (Кондогбія, 65), Коклен, Гедеш - Родріго (Діакабі, 88), Гамейро (Піччіні, 72)

Попередження: Бускетс, Відаль - Гайя, Кондогбія