iSport.ua,  26 травня 2019, 19:10
0
383

Кияни врятувалися завдяки двом гольовим передачам де Пени.

Київське Динамо здобуло вольову перемогу над ФК Львів у передостанньому турі чемпіонату України - 2:1.

Львову вдався швидкий гол - на 16-й хвилині Альваро несподівано пробив у ближній кут і Бущан не виручив.

Пропустивши гол, динамівці хоч і намагалися атакувати, але нічого небезпечного до перерви так і не створили.

Уже в дебюті другого тайму міг забивати Бесєдін, але після його удару головою м'яч влучив у поперечину.

Втім, саме Бесєдіну судилося зрівняти рахунок - після навісу де Пени в район штрафного він головою відправив м'яч у сітку. А незабаром де Пена знову подав і на цей раз Бурда замкнув навіс точним ударом головою.

Динамо - Львів 2:1

Голи: Бесєдін, 78, Бурда, 84 - Алваро, 17.

Динамо: Бущан - Кендзьора, Бурда, Алібеков, Сідклей (Миколенко, 28) - Смирний (Сидорчук, 46), Шепелев, Шапаренко (Дуелунд, 64), Де Пена - Русин, Бесєдін.

Львів: Бандура - Парамонов (Липе, 48), Адамюк, Насонов, Приймак - Борзенко, Мартан - Шина (Кадина, 80), Педро, Альваро - Бруно.

Попередження: Шапаренко - Борзенко, Липе.