Португалія вирвала путівку у фінал Ліги націй, обігравши Швейцарію

0
340
Португалія - Швейцарія 3:1

Усе завдяки Роналду.

У першому півфінальному матчі Ліги Націй збірна Португалії приймала національну команду Швейцарії. Поєдинок відбувся на стадіоні Драгау в Порту і завершився з рахунком 3:1.

Початок матчу відразу дав зрозуміти, що гра буде стрімкою. Не минуло й хвилини, як Зоммер помилився на виході. Цим міг скористатися вундеркінд португальців Феліш, але свого воротаря вчасно підстрахував Мануель Аканджі.

Номінальні гості відповіли через кілька хвилин.

У середині першого тайму португальці зрозуміли, в чому справа і трохи опустили свої фланги. А на 25-й хвилині Кріштіану Роналду вивів свою збірну вперед розкішним ударом зі штрафного. Форвард Ювентуса пробив сильно і потрапив точно в правий нижній кут воріт.

Після пропущеного м'яча швейцарці трохи забарилися. Вони довго контролювали м'яч, але не могли перейти центр поля. Складалося враження, що вони взагалі не були готові до такого повороту подій.

Гості змогли взяти себе в руки лише в кінці першої половини зустрічі.

Другий тайм активніше почали швейцарці. У підопічних Володимира Петковича було кілька потенційно небезпечних атак, проте до гола справа не дійшла - постійно не вистачало останнього пасу, останнього удару.

На 53-й хвилині почалося справжнє божевілля. Спочатку Цубер впав у штрафному господарів, проте арбітр вирішив не призначати пенальті і дав можливість командам продовжити гру. Лише через 30 секунд Шер порушив правила у своєму штрафному майданчику, збивши з ніг гравця Португалії. Рефері Фелікс Брих не розгубився і призначив 11-метровий у ворота Швейцарії.

А після короткої розмови з асистентом арбітра суддя пішов дивитися відеоповтор першого епізоду. Побачивши момент з падінням Цубера, Брих скасував пенальті у ворота Швейцарії і поставив 11-метровий у ворота португальців. Виконувати вирок взявся Рікардо Родрігес. Він спокійно переграв воротаря і зрівняв рахунок в матчі.

Після цього гра наситилася новими фарбами. Обидві команди полетіли в атаку, що призвело до великої кількості фолів і порушень. В одному з епізодів постраждав Пепе, який пошкодив плече під час зіткнення з гравцем збірної Швейцарії. Щоб заспокоїти гравців, рефері був змушений роздати кілька "гірчичників". Жовті картки отримали Граніт Джака, Фабіан Шер і Джердан Шакірі.

Гра наближалася до завершення, і багато хто вирішив берегти сили на екстра-тайми. Але не Роналду. Кріштіану вкотре врятував свою збірну, забивши спочатку на 88-й хвилині, а потім оформивши хет-трик на 90-й.

У фіналі Ліги націй, який відбудеться 9 червня, португальці зіграють з переможцем півфінальної пари Нідерланди - Англія.

Португалія - ​​Швейцарія 3:1