Збірна України U-20 вперше в історії вийшла в півфінал чемпіонату світу

iSport.ua,  7 червня 2019, 18:25
0
338

Підопічні Петракова у чвертьфіналі переграли Колумбію. Важкий, але результативний матч - відстояли в суху.

Збірна України U-20 вперше грала у чвертьфіналі чемпіонату світу, але на цьому вирішила не зупинятися і пройшла в наступну стадію, обігравши Колумбію 1:0.

Вирішальним став гол на 11-й хвилині матчу після помилки колумбійців. Після закидання в центр поля від наших захисників Сікан виграв повітря, воротар колумбійців чогось вибіг за межі штрафного, серія помилок і рикошетів призвела до того, що наш форвард з 30 метрів відправив м'яч у порожні ворота.

Українці і до гола діяли впевненіше і гостріше і після голу продовжили грати у свою гру, періодично створюючи напругу біля воріт суперника. Колумбія якщо і доходила до воріт Кучерука, але не турбувала нашого воротаря, який замінив Луніна, який вирушив у національну збірну.

Красномовна статистика говорила про 6 ударів у першому таймі у колумбійців, але жоден з них не був у площину воріт. В України цей показник дорівнював 4 ударам, 3 - у площину, з яких один став голом.

Джерело: fifa.com

У перерві обидва тренери зробили заміни, і, вийшовши, Карбонеро і Цітаішвілі відіграли помітну роль у другому таймі.

Спершу помітнішим був Цітаішвілі, який мав забивати, коли спершу Корнієнко після виходу практично один на один не зумів переграти голкіпера, а далі вже Цітаішвілі без перешкод бив з лінії воротарського майданчика і послав м'яч над дальньою дев'яткою.

До середини тайму українці почали втомлюватися, а Колумбія стала збиватися на фінальний штурм. Ось тоді став помітним уже Карбонеро. Саме на його рахунку перший удар у площині воріт колумбійців на 80-й хвилині - Кучерук зробив сейв. Потім Йохан пробачив нас, з меж штрафного не потрапивши в дальній кут. А ще через кілька хвилин Карбонеро покинув поле - він грубо зіграв проти Попова, арбітр подивився повтор і залишив Колумбію в меншості.

На жаль, Попов теж не зміг продовжити гру, але ж він важливий виконавець в команді Петракова. Подивимося, наскільки серйозне ушкодження в одного з лідерів збірної.

А колумбійці в час, що залишився, і вдесятьох продовжували атакувати, і останні хвилин 10 з урахуванням компенсованого часу видалися неймовірно важкими. Наші хлопці грали на відбій, з останніх сил, але вистояли і оформили вихід у півфінал чемпіонату світу.

11 червня наша збірна зіграє з переможцем зустрічі Італія-​​Малі. У цьому матчі під питанням участь Попова через травму, а ось Цітаішвілі точно не допоможе команді через перебір жовтих карток.

Колумбія U-20 - Україна U-20 (0:1)

Гол: Сікан, 11.

Колумбія U-20: Міейр - Куеста, Арройо (Сандовал, 60), Ціфуентес, Переа (Карбонеро, 46), Ангуло, Алварадо (Кайседо, 71), Ернандес, Сіністерра, Палма, Вера.

Україна U-20: Кучерук - Конопля, Бондар, Попов (Сафронов, 87), Безкоровайний, Корнієнко - Чех, Дришлюк - Кащук (Цітаішвілі, 46), Сікан (Супряга, 62), Булеца.

Попередження: Ціфуентес, Палма, Арройо, Ангуло - Кащук, Цітаішвілі, Безкоровайний.

Вилучення: Карбонеро, 86 (пряма червона картка).