Колос обіграв Чорноморець і пробився у Прем єр-лігу
Колос пробився до еліти українського футболу

У наступному чемпіонаті України зіграє клуб із села Київської області.

Футбольний клуб Колос із села Ковалівки Васильківського району Київської області зіграє у Прем'єр-лізі в наступному сезоні.

Команда, яку тренує Руслан Костишин, цього сезону посіла друге місце в Першій лізі й отримала право зіграти у "стикових" матчах, у яких обіграла одеський Чорноморець.

Перший матч в Одесі завершився внічию 0:0, а у другому в Ковалівці господарі змогли перемогти 2:0 і забезпечити собі вихід у Прем'єр-лігу.

Дублем відзначився досвідчений Віталій Гавриш, який пограв раніше в декількох клубах Прем'єр-ліги. Обидва м'ячі він забив у другому таймі з пенальті.

Цікаво, що арбітр матчу Віталій Романов у цій грі призначив три пенальті і всі у ворота Чорноморця - в першому таймі 11-метровий не зміг реалізувати Володимир Лисенко.

Після третього 11-метрового і забитого з нього голу фанати Чорноморця почали кидати на поле петарди. Рефері зупинив гру, а потім і зовсім вивів команди в підтрибунне приміщення. Через десять хвилин гра була продовжена.

Колос - Чорноморець 2:0 (перший матч - 0:0)
Голи: Гавриш, 57 (з пенальті), 63 (з пенальті)

Колос: Яшков - Сахневич, Гавриш, Максименко, Мілько - Чорноморець, Ільїн, Задоя, Морозко (Мигунов, 63) - Кизилатеш (Нехтій, 53), Лисенко (Д.Костишин, 86)

Чорноморець: Литовченко - Голіков, Рижук, Гошкодеря, Норенков - Бабенко - Танчик, Хамелюк, Аржанов, Вільхамссон (Чорний, 63, (Грачов, 86)) - Павлов (Семенів, 46)

Попередження: Сахневич, Яшков, Д.Костишин - Норенков, Аржанов

На 18-й хвилині Лисенко не реалізував пенальті (воротар)