Всі команди були поділені на 9 груп.
У вівторок, 18 червня, відбулося жеребкування 1-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи.
Всього на цьому етапі беруть участь 94 команди, які поділені на дев'ять груп. Представники однієї національної асоціації були розведені по різних парах.
Результати жеребкування:
Мальме (Швеція) - Балліміна Юнайтед (Сівши. Ірландія) / NSÍ (Фарери)
Коннас-Кі (Уельс) - Кілмарнок (Шотландія)
Брейдаблік (Ісландія) - Вадуц (Ліхтенштейн)
Бранн (Норвегія) - Шемрок Роверс (Ірландія)
Вітебськ (Білорусь) - КуПС (Фінляндія)
Ордабаси (Казахстан) - Торпедо Кутаїсі (Грузія)
Сант-Хуліа (Андорра)/Європа (Гібралтар) - Легія (Польща)
Гзіра Юнайтед (Мальта) - Хайдук (Хорватія)
Раднічкі (Сербія) - Флора (Естонія)
ЦСКА Софія (Болгарія) - Титоград (Чорногорія)
Маккабі Хайфа (Ізраїль) - Мура (Словенія)
Дебрецен (Угорщина) - Кукес (Албанія)
Женесс (Люксембург) - Тобол (Казахстан)
Стяуа (Румунія) - Мілс (Молдова)
Чукарички (Сербія) - Бананц (Вірменія)
Крузейдерс (Сев.Ірланлія) - Б-36 (Фарери)
Турку (Фінляндія) - Брондбю (Данія)
Приштина (Косово) / Сент-Джозефс (Гібралтар) - Рейнджерс (Шотландія)
Корк (Ірландія) - Прогрес (Люксембург) / Кардіфф Мет Юніверсіті (Уельс)
Мольде (Норвегія) - КР Рейк'явік (Ісландія)
Левскі (Болгарія) - Ружомберок (Словаччина)
Академія Пандєв (Македонія) - Зрінськи (Боснія і Герцеговина)
Зета (Чорногорія) - Фехервар (Угорщина)
Шахтар Солігорськ (Білорусь) - Хіберніанс (Мальта)
Нефтчі (Азербайджан) - Сперанца (Молдова)
Олімпія (Словенія) - РФШ (Латвія)
Гонвед (Угорщина) - Жальгіріс (Литва)
Радник (Боснія і Герцеговина) - Спартак Трнава (Словаччина)
Фолу (Люксембург) - Чихурі (Грузія)
Алашкерт (Вірменія) - Македонія (Македонія)
Динамо Тбілісі (Грузія) - Ла Фіоріта (Сан-Марино) / Енгордані (Андорра)
Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) - Кайрат (Казахстан)
Кауно Жальгіріс (Литва) - Аполлон (Кіпр)
Вентспілс (Латвія) - Теута (Албанія)
Краковія (Польща) - Дунайська Стреда (Словаччина)
Стьярнан (Ісландія) - Левадія (Естонія)
Баррі Таун (Уельс)/Кліфтонвілль (Північна Ірландія) - Гаугесун (Норвегія)
Рітеряй (Литва) - Клаксвік (Фарери)/Тре Фіорі (Сан-Марино)
Динамо Міснк (Білорусь) - Лієпая (Латвія)
Норчепінг (Швеція) - Сент-Патрікс (Ірландія)
Абердін (Шотландія) - РоПС (Фінляндія)
Домжале (Словенія) - Бальцана (Мальта)
Лячі (Албанія) - Хапоель Беер-Шева (Ізраїль)
Будучность (Чорногорія) - Нарва (Естонія)
Саба (Азербайджан) - Університатя (Румунія)
Пюнік (Вірменія) - Шкупі (Македонія)
АЕК (Кіпр) - Петрокуб (Молдова)
Матчі на цій стадії турніру пройдуть 11 і 18 липня.
Жеребкування 2-го кваліфікаційного раунду ЛЄ пройде в середу, 19 червня.
Раніше повідомлялося, що відбулося жеребкування Ліги чемпіонів.