Збірна Перу сенсаційно вийшла у фінал Кубка Америки, розгромивши Чилі

0
358
Чилі - Перу 0:3

Перуанці відправили у ворота суперників три м'ячі.

У бразильському Порту-Алегрі відбувся другий матч 1/2 фіналу Кубка Америки-2019 між збірними Чилі та Перу. Поєдинок закінчився несподіваною перемогою перуанців з рахунком 3:0.

Рахунок був відкритий на 21 хвилині. Відзначився Флорес після навісу Каррільо. А ближче до кінця першого тайму номінальним гостям зустрічі вдалося подвоїти перевагу - після помилки голкіпера чилійців Аріаса Йотуні пробив по порожніх воротах.

Остаточний рахунок встановив перуанець Герреро на 91-й хвилині матчу.

Обігравши Чилі, збірна Перу вийшла в фінал турніру, де зустрінеться зі збірною Бразилії. У матчі за 3 місце чилійці зіграють з Аргентиною.

Фінальна гра відбудеться 7 липня, а поєдинок за 3 місце - 6-го.

Голи: Флорес 21, Йотуні 38, Герреро 90+1

Чилі: Аріас - Ісла, Медель, Маріпан (Кастільо 89), Босежур - Пульгар, Арангіс, Відаль - Фуенсаліда (Сагаль 46), Варгас, Алексіс Санчес

Перу: Гальєсе - Адвінкула, Самбрано, Абрам, Трауко - Тапіа, Йотун - Каррільо (Поло 71), Куева (Бальоне 80), Флорес (Гонсалес 50) - Герреро

На 90+5 хвилині Варгас не реалізував пенальті (воротар).

Попередження: Пульгар 74, Сагаль 86 - Адвінкула 72