Збірна Бразилії - переможець Кубка Америки-2019

0
503
Бразилія - Перу 3:1

У фіналі турніру підопічні Тіте обіграли команду Перу.

Збірна Бразилії здобула перемогу над командою Перу у фіналі Кубка Америки. Поєдинок пройшов на легендарному стадіоні Маракана і завершився з рахунком 3:1.

На 15-й хвилині Евертон вивів бразильців уперед. Наприкінці першого тайму Паоло Герреро ударом із пенальті зрівняв рахунок, але через дві хвилини Жезус відправив м'яч точно в нижній кут воріт перуанців.

А на 90-й хвилині Рішарлісон встановив остаточний рахунок у матчі.

Таким чином, збірна Бразилії вперше за 12 років (з 2007 року) стала переможцем Кубка Америки.

Бразилія - ​​Перу 3:1
Голи: Евертон, 16, Жезус, 45+3, Рішарлісон, 90+1 (пен.) - Герреро, 44 (пен.)

Бразилія: Аліссон - Алвес, Тіаго Сілва, Маркіньос, Алекс Сандро - Артур, Каземіро - Жезус, Коутіньйо (Мілітан, 76), Евертон (Аллан, 90+3) - Фірміно (Рішарлісон, 75).

Перу: Гальєсе - Адвінкула, Абрам, Самбрано, Трауко - Тапіа (Гонсалес, 82), Йотун (Руідіас, 78) - Каррільйо (Поло, 86), Куева, Флорес - Геррейро.

Попередження: Жезус, Тіаго Сілва, Рішарлісон - Тапіа, Самбрано, Адвінкула.

На 70-й хвилині був видалений Габріель Жезус (Бразилія) (повторне попередження).