Арсенал переміг Баварію на Міжнародному кубку чемпіонів

0
237
Арсенал обіграв Баварію

"Каноніри" здобули перемогу з рахунком 2:1.

Арсенал здобув перемогу над Баварією з рахунком 2:1 в матчі Міжнародного кубку чемпіонів.

Рахунок в матчі був відкритий на початку другого тайму, автогол на свій рахунок записав захисник мюнхенців Луїс Познанський. На 71-й хвилині форвард Баварії Роберт Левандовскі після передачі Сержа Гнабрі зрівняв рахунок. Крапку в матчі на останніх хвилинах поставив нападник "канонірів" Едвард Нкетіа.

Арсенал - Баварія 2:1

Голи: Познанський, 49 (автогол), Нкетіа, 88 - Левандовскі, 71.

Арсенал: Лено (Мартінес, 46) - Мейтленд-Найлз, Мустафі (Чемберс, 81), Папастатопулос, Монреаль (Сеад Колашинаць, 46) - Уіллок (Бертон, 64), Джака - Мхітарян (Нелсон, 64), Озіл (Джон-Джулз , 81), Обамеянг (Сака, 81) - Ляказетт (Нкетіа, 81).

Баварія: Ноєр (Ульрайх, 46) - Кель (Кіммі, 46), Боатенг (Зюле, 46), Мартінес (Павар, 46), Алаба (Познанський, 46) - Алькантара (Штиллер, 46) - Онтужанс (Гнабрі, 46), Толіссо (Горетцка, 46), Йоханссон (Сінгх, 46), Арп (Коман, 46) - Мюллер (Левандовскі, 46).