Перший раунд Ліги Європи: як виступили українці

0
884
Олександр Сваток

Вашій увазі пропонуються результати ігор у відповідь першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

Алматинський Кайрат, у якому виступає український форвард Адерінсола Есеола, пробився до другого раунду кваліфікації, видавши божевільну кінцівку матчу з Широкі Брієг. Всі голи в цьому поєдинку були забиті після 90-ї хвилини, а українець відіграв 78 хвилин.

Кайрат - Широкі Брієг - 2:1 (перший матч - 2:1)

Голи: Оразов, 90 + 2, Куат, 90 + 3 - Багарич, 90 (пен)

Вентспілс Михайла Сергійчука пройшов Теута, незважаючи на мінімальну поразку в гостях. В цьому матчі український форвард провів 84 хвилини.

Теута - Вентспілс - 1:0 (0:3)

Гол: Каллаку, 48

Мінське Динамо поступилося в домашньому матчі Лієпаю з рахунком 1:2 і залишило ЛЄ. Колишній футболіст Зірки й Олімпіка Дмитро Білоног провів весь матч.

Динамо Мінськ - Лієпая - 1:2 (1:1)

Голи: Фатаї, 90+1 - Спетару, 10, Додо, 71

Гонвед у повторному поєдинку зіграв внічию з Жальгірісом і вийшов у наступний раунд завдяки перемозі в першому матчі. Владислав Кулач, який відправився в угорський клуб з Шахтаря на правах оренди, вийшов на 70-й хвилині поєдинку.

Жальгіріс - Гонвед - 1:1 (1:3)

Голи: Антал, 18 - Камбер, 62

Казахстанський Ордабаси Дмитра Непогодова і Кирила Ковальчука пройшли Торпедо Кутаїсі, перегравши їх у гостях. Голкіпер Непогодов, який прийняв казахське громадянство, провів повний матч, а Ковальчук вийшов на 71-й хвилині.

Торпедо Кутаїсі - Ордабаси - 0:2 (0:1)

Голи: Механович, 82, Бабангіда, 90+4

Нефтчі Кирила Петрова вибила Сперанцу з ЛЄ з неймовірним рахунком 9:0 за сумою двох зустрічей.

Нефтчі - Сперанца - 6:0 (3:0)

Голи: Плателлас, 18, 40, Махмудов, 24 (пен), Даріо, 42, Жозеф-Монрос, 67, Зулфугарлі, 68

Краковія з Олексієм Дітятьєвим покинула Лігу Європи, поступившись Дунайській лише через правила виїзного гола.

Краковія - Дунайська - 2:2 (1:1)

Голи: Лопеш, 2, Піщек, 120 + 2 - Коннор, 47, Рамірес, 94

Колишній форвард Чорноморця Микита Татарка вивів Солігорськ Шахтьор у наступний етап, забивши єдиний гол у двох матчах.

Хіберніанс - Шахтьор Солігорськ - 0:1 (0:1)

Гол: Татарка, 65

Вилучення: Арар, 73 - Громико, 33

Іван Петряк вийшов в стартовому складі Фехервара в гостьовому матчі проти Зети, проте провів 78 хвилин і не відзначився результативними діями.

Фехервар - Зета - 0:0 (5:1)

Вилучення: Вукчевич, 74

Сплітський Хайдук сенсаційно вилетів від Гзіри. При перемозі в першому гостьовому матчі над мальтійським клубом хорвати разом з Олександром Сватком примудрилися програти вдома з рахунком 1:3, пропустивши вирішальний гол на шостій доданій хвилині.

Хайдук - Гзіра - 1:3 (2:0)

Голи: Жраді, 7, - Жефферсон, 57, Коне, 69, 90 + 6

Вітебськ Артема Старгородського, незважаючи на гол 37-річного українця, покинув ЛЄ від фінського КуПС.

Вітебськ - КуПС - 1:1 (0:2)

Голи: Старгородський, 27 - Діалло, 53

Пюнік Сергія Шевчука пройшов далі, обігравши македонський Шкупі. Українець відзначився асистом.

Шкупі - Пюнік - 1:2 (3:3)

Голи: Журіна, 82 - Едігарян, 7, Міранян, 31

Також завершив боротьбу в турнірі Тарас Бондаренко. Український хавбек відіграв увесь матч за сербські Раднічкі, але його команда не зуміла відіграти поразку від Флори. Нічия 2:2 - далі йдуть естонці.

Раднічкі - Флора - 2:2 (0:2)

Голи: Михайлович, 68, Кумич, 84 - Пург, 80, Лепік, 90+3