Гармаш приніс Динамо перемогу над Шахтарем у матчі за Суперкубок України

iSport.ua,  28 липня 2019, 23:02
0
268

Київське Динамо виграло перший трофей сезону, обігравши в Одесі Шахтар у матчі за Суперкубок України.

З перших хвилин донеччани захопили перевагу і на п'ятій хвилині Марлос добре пробивав у верхній кут воріт - Бойко виручив Динамо. Після цього "гірники" провели ще кілька небезпечних атак після помилок киян в обороні, а ті лише до середини тайму почали створювати гострі моменти біля воріт супротивника.

Спочатку Беньямін Вербич вирвався на ударну позицію в чужій штрафній і пробив - противник заблокував удар. А вже через кілька хвилин Артем Бесєдін щільно пробив з гострого кута, але Андрій П’ятов був на місці. Шахтар трохи втратив контроль над грою, але зміг створити момент у відповідь - Ісмаїлі отримав розкішну передачу з глибини, та Денис Бойко вчасно скоротив кут обстрілу й команду врятував.

Здавалося, що команди підуть на перерву без голів, але вже в компенсований час Алан Патрік виявився першим на підборі в чужій штрафній і пробив точно в дальній кут воріт. 0:1.

У другому таймі Шахтар продовжив домінувати на полі, Марлос мав кілька моментів для взяття воріт, але не використав їх. Динамо поступалося в рахунку аж до 80-ї хвилини, коли Микита Бурда відзначився після подачі кутового. А вже через три хвилини Денис Гармаш чудово прийняв м'яч на груди в штрафному майданчику суперника і в падінні проштовхнув м'яч у ворота - Андрій П’ятов не зміг виручити свою команду.

Шахтар намагався врятувати матч, але не зумів - перемога Динамо 2:1.

Динамо - Шахтар 2:1

Гол: Бурда, 80, Гармаш, 83 - Алан Патрік, 45+2

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Шепелєв, Гармаш, Буяльський - Караваєв (Де Пена, 68), Вербич (Цітаішвілі, 74) - Бесєдін.

Шахтар: П’ятов - Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі - Степаненко - Соломон (Тете, 66), Марлос, Алан Патрік (Дентіньо, 87), Тайсон - Мораес.

Попередження: Буяльський, Кадар - Хочолава.