RU
ГоловнаСпортФутбол
 

Визначилися пари плей-офф кваліфікації Ліги Європи

iSport.ua, 5 серпня 2019, 15:37
0
212
Визначилися пари плей-офф кваліфікації Ліги Європи
Фото: Getty Images
Стали відомі пари плей-офф ЛЄ

Стали відомі всі пари заключного етапу відбору Ліги Європи.

 
У понеділок, 5 серпня, відбулося жеребкування раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи сезону-2019/2020.
 
В ході жеребкування склалися такі пари суперників:
 
Шлях чемпіонів:
 
Переможець пари Маккабі Тель-Авів (Ізраїль) / Судува (Литва) зіграє проти переможця пари Динамо Загреб (Хорватія) / Ференцварош (Угорщина)
 
Той, хто програв, у парі Црвена Звезда (Сербія) / Копенгаген (Данія) зіграє проти переможця пари Рига (Латвія) / ХІК (Фінляндія)
 
Той, хто програв, у парі ЧФР (Румунія) / Селтік (Шотландія) зіграє проти переможця пари Шериф (Молдова) / АІК (Швеція)
 
Переможець пари Арарат-Вірменія (Вірменія) / Сабуртало (Грузія) зіграє проти переможця пари Дюделанж (Люксембург) / Нимме (Естонія)
 
Переможець пари Лудогорец (Болгарія) / ТНС (Уельс) зіграє проти переможця пари Сутьєска (Чорногорія) / Лінфілд (Північна Ірландія)
 
Той, хто програв, у парі Марібор (Словенія) / Русенборг (Норвегія) зіграє проти переможця пари АПОЕЛ (Кіпр) / Карабах (Азербайджан)
 
Переможець пари Слован (Словаччина) / Дандолк (Ірландія) зіграє проти переможця пари ПАОК (Греція) / Аякс (Нідерланди)
 
Переможець пари Астана (Казахстан) / Валлетта (Мальта) зіграє проти переможця пари Сараєво (Боснія і Герцеговина) / БАТЕ (Білорусь)
 
Основний шлях:
 
Університатя Крайова (Румунія) / АЕК (Греція) - Спарта (Чехія) / Трабзонспор (Туреччина)
 
Пюнік (Вірменія) / Вулверхемптон (Англія) - Торіно (Італія) / Шахтар Солігорськ (Болгарія)
 
Феєноорд (Нідерланди) / Динамо Тбілісі (Грузія) - Норчепінг (Швеція) / Хапоель Беер-Шева (Ізраїль)
 
Легія (Польща) / Атромитос (Греція) - Мідтьюлланд (Данія) / Рейнджерс (Шотландія)
 
АЕК Ларнака (Кіпр) / Гент (Бельгія) - Рієка (Хорватія) / Абердін (Шотландія)
 
Стяуа (Румунія) / Млада-Болеслав (Чехія) - Вентспілс (Латвія) / Гімарайнш (Португалія)
 
Люцерн (Швейцарія) / Еспаньол (Іспанія) - ЦСКА Софія (Болгарія) / Зоря (Україна)
 
Гаугесун (Норвегія) / ПСВ (Нідерланди) - Аустрія (Австрія) / Аполлон (Кіпр)
 
Мольде (Норвегія) / Аріс (Греція) - Партизан (Сербія) / Малатьяспор (Туреччина)
 
Брондбю (Данія) / Брага (Португалія) - Тун (Швейцарія) / Спартак (Росія)
 
Мальме (Швеція) / Зрінськи (Боснія і Герцеговина) - Нефтчі (Азербайджан) / Бней-Єгуда (Ізраїль)
 
Локомотив Пловдив (Болгарія) / Страсбург (Франція) - Вадуц (Ліхтенштейн) / Айнтрахт (Німеччина)
 
Маріуполь (Україна) / Алкмаар (Нідерланди) - Антверпен (Бельгія) / Вікторія (Чехія)
 
Перші матчі етапу плей-офф пройдуть 22 серпня, а матчі-відповіді - 29 серпня.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
За матеріалами: iSport.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Корреспондент.net в соцмережах