Динамо поступилося Брюгге в першому матчі кваліфікації ЛЧ

0
263
Брюгге - Динамо 1:0

Бельгійська команда перемогла завдяки голу з пенальті.

У першому матчі третього відбіркового раунду Ліги чемпіонів-2019/20 Брюгге обіграв київське Динамо. Поєдинок відбувся в Бельгії на стадіоні Ян Брейдель і завершився з рахунком 1:0.

Кияни почали матч у стрімкій манері, що практично відразу відбилося на грі. Вже на 1-й хвилині підопічні Олександра Хацкевича заробили небезпечний штрафний біля воріт суперника. Вербич відразу ж навісив, м'яч потрапив у руку Окереке, але рефері вирішив промовчати.

А після цього Гармаш, який отримав пас у штрафний Брюгге, скинув м'яч на Караваєва, що набігав. Олександр міг забивати, якби пробив трохи нижче.

Господарі зрозуміли, що щось іде не так і почали активніше пресингувати гравців Динамо. Це допомогло Брюгге перехопити м'яч і провести кілька потенційно небезпечних атак.

Одна з них мало не закінчилася взяттям воріт. На 7-й хвилині Окереке прорвався у штрафний і пробив по воротах - вийшло на метр вище від поперечини.

Після 10-ї хвилини гра заспокоїлася, обидві команди отримали можливість трохи перепочити. Єдиний момент, який виник у цей час, був у Бесєдіна. Форвард Динамо "протягнув" м'яч крізь двох захисників і підібрався до воріт, але не зміг переграти Міньоле на виході 1 на 1.

На 36-й хвилині арбітр поєдинку призначив пенальті у ворота Динамо - Караваєв збив у штрафному Бонавентуре. Вирок виконав Ванаку, який розвів м'яч і воротаря по різних кутах воріт.

Після цього гра стала трохи активнішою, а гравці обох команд почали діяти набагато агресивніше, щоб заволодіти м'ячем.

Така "агресія" призвела до досить великої кількості порушень, а також до трьох жовтих карток за 5 хвилин (Бонавентуре, Гармашу і Кендзьорі).

На старті другої половини зустрічі Хацкевич провів дві заміни, сподіваючись освіжити гру Динамо в атаці. Новачок киян Жерсон Родрігес дебютував за Динамо, вийшовши замість Бесєдіна, а Віктор Циганков змінив Караваєва.

Вихід на поле Родрігеса відразу ж додав гостроти в атаках Динамо. Вже на 55-й хвилині форвард на швидкості обіграв Делі і вийшов 1 на 1 з Міньоле, але голкіпер бельгійців виявився першим на м'ячі.

А ще через десять хвилин Жерсон мав реальний шанс забити дебютний гол за київський клуб. Родрігес зважився на удар із близької дистанції, м'яч зрикошетив від ноги гравця господарів і вже летів у площину воріт, але свою команду врятував Мітровіч. Захисник вибив м'яч в останній момент.

На 82-й хвилині Схрейверс міг подвоювати перевагу своєї команди. Хавбеку не вистачило кількох сантиметрів, щоб відправити м'яч у лівий кут воріт Бойка.

Кияни вирішили не відсиджуватися в обороні і провели кілька непоганих атак наприкінці зустрічі. Незважаючи на старання Родрігеса, де Пени і Сидорчука, Динамо не змогло зрівняти рахунок.

Матч-відповідь Динамо - Брюгге відбудеться 13 серпня.

Гол: Ванаку, 37 (з пенальті)

Брюгге: Міньоле - Мата, Мітровіч, Делі, Соболь - Вормер, Рітс, Ванаку - Тау, Окереке, Бонавентуре (Схрейверс, 63)

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Сидорчук, Буяльський - Караваєв (Циганков, 46), Гармаш, Вербич (Де Пена, 64) - Бесєдін (Родрігес, 46)

Попередження: Делі, Бонавентуре - Гармаш, Кендзьора, Родрігес, Сидорчук.