Зоря домоглася виїзної нічиї із ЦСКА в Лізі Європи

iSport.ua,  8 серпня 2019, 22:35
0
348
ЦСКА - Зоря

Команда Скрипника в Болгарії зіграла внічию у першому матчі третього раунду кваліфікації ЛЄ.

ЦСКА Софія і Зоря розійшлися миром 1:1 у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, який відбувся в Болгарії.

Гра була досить спокійною з мінімумом гольових моментів з обох сторін. Першими забили гравці ЦСКА з першого ж свого часу - на 13 хвилині відзначився Евандро, пробивши з метрів 10 в дев'ятку.

Зоря відігралася в компенсований до першого тайму час - після прострілу Хомченовського м'яч потрапив у руку захиснику, а Владлен Юрченко реалізував пенальті.

У другому таймі голів команди не забили, приділивши більше уваги обороні своїх воріт. Більше це стосується навіть Зорі, яка грала на утримання, не поспішала йти вперед і домоглася комфортної виїзної нічиї.

Матч-відповідь між Зорею та ЦСКА відбудеться 15 серпня в Запоріжжі.

ЦСКА Софія - Зоря 1:1

Голи: Еварда, 13 - Юрченко (пен.), 45.

ЦСКА Софія: Черняускас - Занєв, Томас, Альбентоса - Жеферсон (Соломон, 77), Малинов, Бікеле, Турітсов (Фаббріні, 63) - Евандро (Кері, 83), Родрігеш, Соу.

Зоря: Шевченко - Тимчик, Вернидуб, Абу Ханни, Михайличенко - Кочергін, Іванисеня (Арвеладзе), Луньов (Ледньов, 66) - Юрченко (Русин, 66), Будковський, Хомченовський.

Попередження: Бікеле, Малинов, Фаббріні - Тимчик, Абу Ханни