iSport.ua,  15 серпня 2019, 23:35
0
363
АЗ виявився сильнішим за Маріуполь

Маріуполь подарував своїм уболівальникам надію на сенсаційний прохід у плей-оф Ліги Європи після нульової нічиєї в першому матчі з АЗ в Одесі.

Але в матчі-відповіді фарт для Маріуполя завершився й АЗ забив практично всі свої 100%-ві моменти.

Господарі з перших хвилин заволоділи ігровою і територіальною перевагою, але не поспішали йти вперед, чекаючи помилки Маріуполя. І така трапилася на 20-й хвилині. Свеннсон віддав між захисників пас у розріз на Стенгса, а той без перешкод відправив м'яч у дальній кут.

Майже відразу Боада міг подвоїти перевагу своєї команди, але Яворський в останній момент накрив удар нападника.

У кінцівці тайму Маріуполь активізувався і провів кілька затяжних атак, але до реальної загрози воротам Бізота так і не дійшло. А ось нідерландці забили ще один досить простий гол - Стенгс скинув м'яч під удар Оувеяну, і той акуратно поклав м'яч у нижній кут.

Ймовірно, гол у роздягальню надломив гравців Маріуполя, у яких після перерви гра так і не налагодилася. Так, були моменти, але до реальної загрози справа так і не дійшла.

Підопічні Слота теж не були агресивні попереду, вони знову без проблем забили - на 62-й хвилині Вейтенс виграв позиційну боротьбу після подачі кутового і пробив повз Худжамова.

На цьому команди "зупинилися", змирившись з рахунком на табло, але в кінцівці АЗ провів ще пару атак, одна з яких завершилася голом. Спершу Оувеян пробачив команду Бабича, примудрившись не влучити по воротах з близької відстані. А через пару хвилин Вайндал підключився до атаки і прострілив у воротарський, де Яворський виявився першим на м'ячі і зрізав його у власні ворота.

4:0 і фінальний свисток арбітра, на жаль, зафіксував закономірний виліт Маріуполя.

АЗ - Маріуполь 4:0 (перший матч - 0:0)

Голи: Стенгс, 20, Оувеян, 44, Вейтенс, 62, Яворський, 90 (у свої ворота)

АЗ: Бізот - Свенссон, Влаар (Хацідіакос, 80), Вейтенс (Класі, 75), Вайндал - Мідтшо, Коопмейнерс, Оувеян - Стенгс, Боада (Дройф, 69), Ідріссі

Маріуполь: Худжамов - Полегенько, Чоботенко, Яворський, Биков (Корнієнко, 46) - Танковський, Федорчук - Чурко (Топалов, 69), Мішнєв (Кащук, 83), Кірюханцев - Вакула

Попередження: Ідріссі, Свенссон, Мідтшо - Мішнєв.