iSport.ua,  24 серпня 2019, 19:07
0
298
Манчестер Юнайтед - Кристал Пелас

Манчестер Юнайтед на своєму полі поступився Крістал Пелас у матчі 3-го туру чемпіонату Англії.

Поєдинок відбувся на Олд Траффорд і завершився з рахунком 1:2.

Автором першого гола в поєдинку став форвард гостей Джордан Айю. На 32-й хвилині зустрічі ганський футболіст впевнено відправив м'яч у ворота суперника після передачі захисника Джеффрі Шлюппа.

У середині другого тайму манкуніанці могли зрівняти рахунок, проте Маркус Решфорд не реалізував пенальті.

Відновити статус-кво зумів хавбек "червоних дияволів" Деніел Джеймс, який забив гол на 89-й хвилині гри. Однак через чотири хвилини Патрік ван Аанхолт вивів свою команду вперед - 1:2.

Манчестер Юнайтед - Крістал Пелас 1:2

Голи: Джеймс, 89 - Айю, 32, ван Аанхолт, 90+3

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу (Янг, 34) - Мактомінeй (Мата, 85), Погба - Джеймс, Лінгард (Грінвуд, 56), Рашфорд - Мартіаль.

Кристал Пелас: Гуаїта - Уорд, Кехілл, Келлі, Ван Аанхольт - МакАртур, Мілівоєвич, Куяте (Маккарті, 83), - Заа, Айю (Бентеке, 75), Шлупп (Таунсенд, 80).

Попередження: Ван-Біссака, Джеймс - Мілівоєвич, Кехілл, Заа, Гуаїта.