iSport.ua,  24 серпня 2019, 19:20
0
182
Десна розгромила Олександрію

У матчі 5-го туру чемпіонату України Десна солідно обіграла Олександрію. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь господарів.

Усі головні події поєдинку відбулися у другому таймі. Спочатку головний арбітр видалив з поля гравця господарів Дениса Мірошниченка - хавбек грубо сфолив у власному штрафному майданчику проти Фаворова, який відразу ж і реалізував пенальті.

Майже через 20 хвилин Десна забила другий м'яч - відзначився Орест Кузик. А на 90-й хвилині зустрічі Філіппов довів рахунок до розгромного.

Рахунок у матчі був відкритий у другому таймі.

Олександрія - Десна 0:3

Голи: Д. Фаворов, 50 (з пенальті), Кузик, 69, Філіппов, 90

Олександрія: Паньків - Лучкевич (Стецьків, 78), Дубра, Шендрик, Мірошниченко - Протасов (Бухал, 52), Банада, Гречишкін, Третьяков - Сітало, Безбородько (Шастал, 56)

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Огиря, Богданов (Домбровський, 80) - Калитвинцев (Конопля, 89), А. Фаворов, Кузик - Дегтярьов (Філіппов, 68)

Попередження: Мірошниченко, Лучкевич, Банада, Шастал - Д. Фаворов, Богданов

Вилучення: Мірошниченко, 48 (повторне попередження)