iSport.ua,  24 серпня 2019, 21:45
0
284
Динамо й Олімпік розійшлися миром

Динамо провело перший матч після призначення Олексія Михайличенка на посаду головного тренера. У поєдинку 5-го туру чемпіонату України кияни не змогли обіграти Олімпік - 1:1.

Перший тайм пройшов спокійно, команди не прагнули йти в атаку. А ось після перерви гра помітно активізувалася. Вже на 52-й хвилині гості несподівано для всіх повели в рахунку - Політило прострілив у дальній кут воріт Бойка.

Проте через 10 хвилин кияни відігралися. Постарався Циганков, який приголомшливим ударом з кута штрафного відправив м'яч у ворота.

Після цього на полі вирували неабиякі пристрасті. Спочатку арбітр матчу вручив червону картку Гришку, а вже в кінці поєдинку - і Вербичу.

Динамо - Олімпік 1:1

Голи: Циганков, 62 - Політило, 52.

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко - Буяльський, Шепелєв (Де Пена, 79), Кадірі - Циганков, Родрігес (Соль, 84), Вербич.

Олімпік: Бетім - Снурніцин, Зотько (Трубочкін, 51), Гришко, Цимбалюк - Завійський, Драман, Пасіч Є., Тейшера (Імері, 90+3), Політило - Матар (Захеді, 90+5).

Попередження: Бурда, Кадар, Кадірі - Завійський, Салу.

Вилучення: Вербич, 85 (неспортивна поведінка) - Гришко, 68 (груба гра)