0
468
Динамо програло Десні

Олексій Михайличенко залишається без перемог після повернення в Динамо.

Київське Динамо не змогло виграти четвертий матч поспіль у чемпіонаті України, а під керівництвом Олексія Михайличенка після нічиїх з Олімпіком і Зорею була перша поразка - вдома кияни програли чернігівській Десні з рахунком 1:2.

Рахунок був відкритий на 39-й хвилині - Владислав Калитвинцев замкнув ударом з близької відстані передачу з лівого флангу. В кінці першого тайму, здавалося, Динамо вдалося зрівняти рахунок, проте арбітр матчу Віктор Копієвський не зарахував гол Карлоса Де Піни.

Свій гол гравці Динамо забили на початку другого тайму - Артем Бесєдін здорово зіграв на добиванні і відправив м'яч у сітку, але вже через 9 хвилин Десна знову повела в рахунку - після пасу Калитвинцева ефектним ударом п'ятою забив Олександр Філіппов.

Динамо намагалося відігратися, проте достатньої кількості небезпечних моментів підопічні Михайличенка так і не створили.

Десна повернулася на друге місце в УПЛ, випереджаючи Олександрію на 2 очки, але відстаючи від Шахтаря на 7 балів, а ось Динамо займає лише п'яте місце, відстаючи від лідируючого Шахтаря вже на 13 очок.

Динамо - Десна 1:2

Голи: Бесєдін, 49 - Калитвинцев, 40, Філіппов, 56

Динамо: Бойко - Караваєв, Бурда, Кадар, Миколенко - Кадір (Сіль, 85), Буяльський - Циганков, Гармаш (Шепелєв, 74), Де Піна (Родрігес, 46) - Бесєдін

Десна: Паст - Д. Фаворов, Гітченко, Імереков, Мостовий - Богданов (Домбровський, 78), Огіря (Єрмаков, 83) - Калитвинцев, А. Фаворов, Картушов - Філіппов (Конопля, 89)

Попередження: Де Піна - Огиря, Паст