Шахтар стартував у Лізі чемпіонів з розгромної поразки

iSport.ua,  18 вересня 2019, 23:58
0
308
Шахтар програв Ман Сіті з рахунком 0:3

Англійська команда Манчестер Сіті знову завдала нищівної поразки Шахтарю в Лізі чемпіонів.

Донецький Шахтар з розгромної поразки 0:3 від Манчестер Сіті стартував у Лізі чемпіонів сезону-2019/20. Команди в одній групі ЛЧ вже потрапляють втретє поспіль, а в минулому році Шахтар програв Аталанті із загальним рахунком 0:9 у двох матчах.

Донецький клуб вирішив здивувати суперника зі старту і почав атакувати першим номером, правда, створювати моменти біля воріт Едерсона тривалий час не виходило.

Зате гості реалізували фактично перший 100% момент. На 24-й хвилині Ілкай Гюндоган пробив у штангу з лінії штрафного майданчика, і м'яч відскочив точно в бік самотнього Мареза. Алжирцю залишалося влучити в порожні ворота з кількох метрів

Під кінець тайму Манчестер Сіті ще раз забив. Марез зайшов у штрафний майданчик з правого полуфланга і вивів Гюндогана на удар. Хавбек "городян" вразив ближній кут воріт П'ятова.

Гості могли вигравати і ще більше до перерви, кілька вірних шансів не використали Кевін де Брюйне і Габріель Жезус.

У перерві Луїш Каштру зробив заміну - вийшов на поле Коноплянка, проте новачкові клубу так і не вдалося проявити своїх здібностей.

У другому таймі ми побачили відкритий футбол, але матч все одно проходив під диктовку Ман Сіті. Деколи моменти були у Шахтаря, але Мораєс, наприклад, не зумів реалізувати вихід один на один.

Не реалізували достатньо моментів і футболісти Ман Сіті, але рахунок до розгромного вони довели. Де Брюйне на 76-й хвилині вивів Жезуса один на один з П'ятовим, бразильський форвард був точний.

У наступному турі Шахтар на виїзді зіграє проти Аталанти.

Шахтар - Манчестер Сіті 0:3

Голи: Марез, 24, Гюндоган, 38, Жезус, 76.

Шахтар: П'ятов - Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Патрік (Маркос Антоніо, 75) - Марлос, Тайсон, Соломон (Коноплянка, 46) - Мораес (Дентіньйо, 77).

Манчестер Сіті: Едерсон - Вокер (Канселу, 80), Фернандіньйо, Отаменді, Зінченко - Гюндоган, Родрі (Менді, 83), де Брюйне (Б. Сілва, 77) - Марез, Жезус, Стерлінг.

Попередження: Родрі.