Тренер Шахтаря: Хотіли перемоги або хоча б нічиєї з Ман Сіті

iSport.ua,  19 вересня 2019, 01:20
0
343
Луїш Каштру

Головний тренер команди Луїш Каштру заявив, що незважаючи на поразку, Шахтар показав дуже хорошу гру.

Головний тренер Шахтаря Луїш Каштру прокоментував поразку своєї команди в матчі з Манчестер Сіті в першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

"Ми розуміли, наскільки буде складно. У нас була основна  мета - не дозволяти Ман Сіті розвивати атаки в центрі. Ми хотіли також досить швидко проводити наші атаки завдяки формуванню трикутників, позиційній атаці. За рахунку 0:1 у Жуніора була можливість зрівняти, але не зрівняли, пройшло кілька хвилин, і Сіті забив другий гол. Після такого вже стає дуже складно", - розповів Каштру в післяматчевій студії.

"У другому таймі у Жуніора також був момент, але не вийшло його реалізувати, і гра закінчилася з рахунком 0:3. Ми робили деякі помилки, особливо під час третього голу. Ми не були досить добрими в обороні, треба грати краще. Такі моменти не трапляються в нашому чемпіонаті. Сьогодні у грі один заслужений переможець - це Сіті.

Найчастіше, коли ми аналізуємо гру, ми дивимося на колектив. Якщо ми почнемо індивідуально розглядати кожного гравця, нам потрібно робити це занадто скрупульозно. Ми не можемо як тренери сказати: "Мені здалося, що щось сталося в грі". Ні - потрібно переглянути другий, третій раз - щоб зрозуміти, що саме сталося індивідуально. Колективно ми знаємо, що сталося. Коли ми починали атаку через правий фланг, у нас завжди були деякі складнощі, щоб зв'язати гру. З того боку в англійців грали також такі відмінні гравці, як Стерлінг, який нерідко обрізав наші атаки і не дозволяв нам атакувати".

У цьому матчі "гірникам" довелося дуже багато працювати на оборону, що не доводиться робити часто в чемпіонаті України.

"Ми були тією командою, яка дуже втомлювалася в обороні, і коли потрібно було атакувати, хлопці вже були втомленими. У цій грі було все навпаки, не так, як ми звикли в чемпіонаті. Ми втратили баланс через те, що було кілька неправильних позиціонувань.

Зі мною чи будь-яким іншим тренером - у всіх команд-суперників Ман Сіті будуть великі складності, щоб їм протистояти. Якщо ми подивимося на історію Сіті в останні роки, вони практично завжди спокійно виходили з групи".

Але не тільки проблеми своєї команди відзначив тренер.

"Що мені сподобалося - це те, що ми намагалися утримувати баланс. Коли ми оборонялися, вирішили поставити лінію з чотирьох, потім п'ятьох футболістів. Мораес повинен був пресингувати гравця з м'ячем. Коли м'яч проходив би на фланг, ми могли б зміститися, і вінгер б сідав у лінію півзахисту, і ми не дозволили б Сіті пройти між наших ліній. це ми змогли. Сіті добралися до своїх голів не так, як вони роблять це з іншими командами - все сталося, перш за все, через наших помилок.

В принципі, в першому таймі ми зробили те, що повинні були. У другому таймі було трохи інакше, ми пресингували трохи вище. Але цей високий пресинг дозволяв відкривати простір між лініями, відкривати зони, і це дозволило їм атакувати швидше, а не проводити заплановані атаки.

Ми створили в першому таймі два явних гольових моменти і ще один був непоганий момент. Вони були добре розіграні. Я думаю, незважаючи на поразку, ми показали дуже хорошу картинку від нашої команди. Ми засмутили своїх уболівальників, тому що хотіли сьогодні перемогти або хоча б нічиєї, щоб їх порадувати", - зазначив наставник.