Гвардіола - про розгром Вотфорда: Ми не робили нічого особливого

0
254
Пеп Гвардіола

Хосеп Гвардіола залишився задоволений грою своїх підопічних.

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував матч проти Вотфорда, в якому "городяни" здобули розгромну перемогу з рахунком 8:0.

Іспанський фахівець зазначив, що гравці серйозно поставилися до матчу, але при цьому не робили нічого особливого.

"Ми були безжальні в плані реалізації. П'ять ударів і п'ять голів. Іноді ми б'ємо по воротах 20 разів і не можемо забити. Для нас це дуже важливий виїзд після гри в Лізі чемпіонів, тому як зовсім не було часу на підготовку.

Прекрасний день - хороша погода, багато голів. Фанати Манчестер Сіті можуть бути задоволені. Заради них ми і граємо.

Я б залишився незадоволений, якби в другому таймі ми розслабилися, розуміючи, що ведемо в рахунку 5:0. Це був прояв неповаги до суперника. Ми з усією серйозністю поставилися до гри. Ми не робили нічого особливого", - цитує Гвардіолу прес-служба Манчестер Сіті.

Зазначимо, що перші п'ять голів Сіті забив за перші 18 хвилин, тим самим встановивши рекорд АПЛ.