0
271
Віталій Миколенко та Артем Шабанов святкують перемогу

Підопічні Михайличенка прервали безвиграшну серію в УПЛ.

У матчі восьмого туру чемпіонату України Динамо обіграло Ворсклу. Поєдинок відбувся у Полтаві і завершився з рахунком 5:0 на користь киян.

Рахунок у матчі відкрив хавбек Віктор Циганков, який на 9-й хвилині пробив Каневцева у ближній кут. Через деякий час Артем Шабанов подвоїв перевагу гостей, вигравши боротьбу "на другому поверсі".

Через 3 хвилини Карлос Де Пена забив красивий гол із-за меж штрафного - 3:0. На початку другого тайму Артем Бесєдін довів рахунок до розгромного, а на 83-й хвилині Де Пена встановив остаточний рахунок у матчі.

Ця перемога стала першою під керівництвом Олексія Михайличенка в УПЛ після звільнення Олександра Хацкевича.

Ворскла - Динамо 0:5
Голи: Циганков, 9, Шабанов, 35, Де Пена, 37, 83, Бесєдін, 46

Ворскла: Каневцев (Ткаченко, 28) - Пердута, Баєнко, Чеснаков, Кане - Скляр, Габелок - Ребенок, Луїзао (Петрович, 46), Артур - Васін (Хеба, 71)

Динамо: Бущан - Караваєв, Бурда (Кадар, 53), Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Шепелєв (Буяльський, 38) - Циганков, Гармаш (Соль, 78), Де Пена - Бесєдін

Попередження: Луїзао, Скляр - Бесєдін, Миколенко, Гармаш