Динамо уникло поразки від Копенгагена в Лізі Європи

iSport.ua,  24 жовтня 2019, 23:59
0
635

Українське Динамо і датський Копенгаген порівну поділили очки в матчі в Києві на НСК Олімпійський

Динамо на НСК Олімпійський зіграло внічию з Копенгагеном 1:1 в матчі третього туру групового етапу Ліги Європи.

Гостям вдалося забити вже з першої спроби. Георгій Бущан припустився помилки при спробі винести м'яч зі своєї штрафної, пославши м'яч точно на ногу гравцеві Копенгагена. Данці швидко провели атаку, відправили м'яч в штрафну, де Стаге скинув м'яч на ногу нападаючому гостей Сотіріу, а той потужно пробив під поперечину.

Швидко пропущений м'яч трохи спантеличив гравців Динамо, які в першому таймі не могли створити серйозну перевагу. Спроби Динамо звелися до активності у чужих володінь від Карлоса Де Пени і Віктора Циганкова. Уругваєць загрожував володінням Йонссона переважно ударами здалеку, а капітан Динамо регулярно навішував.

Зате біля воріт Бущана часто було гаряче. В одному з моментів Бущан в красивому стрибку дістав м'яч з правої «дев'ятки» своїх воріт після удару головою у виконанні Нельссона, а потім парирував постріл від воротарського лівого кута  від Сантоса.

Ледве почався другий тайм, як Динамо відігралося. На 53-й хвилині Артем Шабанов головою замкнув подачу Віктора Циганкова зі штрафного.

Після цього динамівці заграли надійніше в обороні і сильніше в атаці. Були напівмоменти у Циганкова, Де Пени, Бесєдіна, але рахунок на табло в результаті не змінився.

Динамо і Копенгаген набрали по п'ять очок і продовжують очолювати турнірну таблицю групи B. Данці випереджають київський клуб за додатковими показниками. 7 листопада Копенгаген і Динамо зіграють в Данії матчі четвертого туру.

Динамо - Копенгаген 1:1

Голи: Шабанов, 53 - Сотіріу, 2

Динамо: Бущан - Кендзера, Попов, Шабанов, Миколенко - Шепелев, Сидорчук, Вербич - Циганков, Бесєдін, Де Пена (Гармаш, 80).

Копенгаген: Йонссон - Бартолец, Папаяннопулос, Нельссон, Ов'єдо - Стаге, Зека, Фішер (Томсен, 74) - Сантос (Бенднтер, 89), Сотіріу, Фальк (Варела, 87).

Попередження: Сидорчук, Вербич, Кендзера, Бесєдін - Стаге, Бартолец.