Олександрія пройшла Зорю в серії пенальті в Кубку України

iSport.ua,  30 жовтня 2019, 20:50
0
144

Луганчани вибули з розіграшу Кубка України.

Олександрія зуміла пройти у чвертьфінал Кубка України, у напруженому матчі обігравши Зорю.

З огляду на складний графік матчів Олександрії Володимир Шаран довірив місце у старті кільком молодим гравцям, але це несильно позначилося на грі, яка була рівною.

Команди грали в середньому темпі гри, який не обіцяв великої кількості небезпечних моментів. При цьому на перший план виходили стандарти. Так виник перший момент у грі - Олександрія під кінець третини тайму заробила небезпечний штрафний, але Махарадзе впорався з ударом противника.

Свій шанс зі стандартного положення луганчани отримали через 15 хвилин - Ледньов розкішним ударом послав м'яч у верхній кут, відкривши рахунок.

Буквально відразу гості могли зрівняти рахунок, але обвідному удару Ковальця трохи забракло влучності.

Підопічні Шарана активно розпочали другу половину гри, але момент знову був у Зорі - Кочергін прибрав противника на замаху в штрафному майданчику і пробив трохи вище цілі.

Олександрія змогла зрівняти рахунок лише під завісу зустрічі - Стецьків пробив з-поза меж штрафного, а м'яч після рикошету залетів у ворота. 1:1. Гості могли буквально відразу знову вийти вперед - Зоря швидко розіграла штрафний, а Кочергін пробив вище з близької дистанції.

Гра плавно перейшла в додаткові тайми по 15 хвилин, але й вони не допомогли виявити переможця. У серії пенальті, здавалося, Зоря вже пройшла далі, але Кочергін не зміг забити вирішальний пенальті, а незабаром Кабан не зміг переграти голкіпера. Вирішальний удар взявся завдати Безбородько - форвард був точним, принісши своїй команді путівку у чвертьфінал.

Олександрія - Зоря 1:1 (5:4 - у серії пенальті)

Голи: Стецьків, 78 - Ледньов, 29

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Бухал, Бабогло, Стецьків - Банада, Дришлюк (Довгий, 73), Ковалець - Шастал (Сітало, 46, Гречишкін, 100), Безбородько, Тейшейра (Задерака, 63)

Зоря: Махарадзе - Михайличенко, Чеберко, Вернидуб, Тимчик - Іванисеня - Хомченовський (Юрченко, 113), Кочергін, Ледньов - Громов (Кабан, 91), Будковський

Попередження: Ковалець, Бабогло, Безбородько - Михайличенко, Тимчик, Кочергін