Шахтар виборов нічию в Загребі, забивши два голи в компенсований час

iSport.ua,  7 листопада 2019, 00:08
0
596

Вирішальний м'яч був забитий із пенальті, який заробив Андрій П'ятов.

Що це було?! Шахтар у Загребі в матчі проти місцевого Динамо в Лізі чемпіонів подарував своїм вболівальникам увесь спектр емоцій від розчарування до неймовірної радості.

Усе почалося добре для Шахтаря, який зі старту забрав м'яч під свій контроль і забив швидкий гол. На 13-й хвилині після передачі Мораеса на ближню штангу Алан Патрік у дотик замкнув атаку, яку сам же і почав.

Після пропущеного м'яча Динамо заграло активніше і стало створювати свої моменти. З'явилася боязнь, що як у матчі в Харкові після забитого голу Шахтар упустить нитку гри. На жаль, так і сталося, і Бруно Петкович на 25-й хвилині зрівняв рахунок, перестрибнувши всіх у штрафному Шахтаря.

На початку другого тайму на полі була рівна гра, і моменти виникали біля обох воріт. Найкращий із них був у Динамо на 59-й хвилині, коли Леовац виходив один на один із П'ятовим, але Кривцов устиг назад, заблокував удар і від його ноги м'яч потрапив у поперечину.

Саме цей момент став початком шквалу емоцій. Спершу маятник хитнувся в бік Шахтаря - на 74-й хвилині Моро за фол у центрі поля отримав жовту картку, яка стала для нього другою, і залишив команду в меншості, а вже в наступному моменті Матвієнко повинен був забивати, але з кількох метрів влучив у воротаря.

Після цього маятник хитнувся в інший бік - на 79-й хвилині Марлос отримав другу жовту картку і достроково залишив поле. А через чотири хвилини Лука Іванушеч, що вийшов на заміну, вивів Динамо вперед.

Каштру пішов ва-банк, випустивши Дентіньйо і Тете замість Матвієнка й Алана Патріка, але, здавалося, помилився, бо Динамо зловило "гірників" на контратаці і на 89-й хвилині Арія Адемі збільшив різницю до двох голів.

Коли арбітр піднімав табличку із п'ятьма доданими хвилинами, у Шахтар вірили лише найбільш вірні фанати.

Але вже в наступному моменті Коваленко подав у штрафний, а Жуніор Мораес головою відправив м'яч у ворота. Далі більше! Шахтар всією командою пішов в атаку, заробив кутовий на 6-й компенсованій хвилині, вперед пішов П'ятов, і саме воротар Шахтаря отримав удар по обличчю з боку суперника. Пенальті, який реалізував Тете.

Нічия 3:3 - Шахтар і Динамо із п'ятьма очками продовжують боротися за друге місце в групі C, причому за особистими зустрічами перевагу отримав Шахтар. 26 листопада донецький Шахтар зіграє на виїзді проти Манчестер Сіті.

Динамо З - Шахтар 3:3
Голи: Петкович, 25, Іванушец, 83, Адемі, 89 - Алан Патрік, 13, Коваленко, 90+4, Тете, 90+8 (пен.)

Динамо З: Ліваковиіч - Теофіля-Катерин, Ділавер, Періч - Стоянович (Іванушец, 72), Моро, Адемі, Леовац - Ольмо, Оршич (Гьіра, 77) - Петкович.

Шахтар: П'ятов - Додо, Кривцов, Матвієнко (Дентіньйо, 86), Ісмаїлі - Степаненко, Патрік (Тете, 86) - Марлос, Коваленко, Тайсон - Мораес.

Попередження: Ділавер, Моро - Марлос

На 74-й хвилині був видалений Нікола Моро (Динамо З) (друге попередження).

На 79-й хвилині був видалений Марлос (Шахтар) (друге попередження).