Шахтар уникнув виїзної поразки в матчі з Ман Сіті

0
689
Шахтар зіграв внічию в Англії

"Гірники" не зуміли здобути перемогу і вийти у плей-офф.

Донецький Шахтар здобув нічию в матчі з Манчестер Сіті у п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

"Гірники" вже на старті поєдинку віддали ініціативу господарям, але при цьому самі надійно грали в обороні і гостро тікали в контратаки. В одній із таких на 15-й хвилині українська команда повинна була виходити вперед. Едерсон, граючи на перехопленні, махнув ногою повз м'яч. Тете із правого флангу вибіг на порожні ворота і поспішив, пробивши у Фернандіньйо, який страхував голкіпера в підкаті.

Через пару хвилин вже Коваленко виводив Тете на побачення з Едерсоном, але воротар вчасно вийшов із воріт.

Біля протилежних воріт позиційні атаки господарів залишалися без ударів із близької відстані. Найкращий епізод у них був після кутового, коли Анхеліньйо знайшов голову Отаменді, а той пробив у руки П'ятову.

Взагалі перший тайм пройшов у рівній боротьбі, про що свідчать і удари по воротах - 5:5.

А ось через 15 хвилин другого тайму статистика ударів була вже 12:6. Ман Сіті потужно почав другий тайм, результатом чого став гол Гюндогана, який без опору відправив м'яч у вільний кут, а перед цим отримав хорошу передачу від Жезуса, що обіграв двох центральних захисників.

Каштру кинув у бій Манора Соломона, і його заміна знову зіграла. Тільки з'явившись на полі, Соломон виявився на ударній позиції у швидкій контратаці, отримав м'яч від Додо із флангу і забив.

Гвардіола відповів заміною Кевіна де Брюйне на Давида Сілву, і вже іспанець відразу міг покарати Шахтар. Після його удару П'ятов і Кривцов удвох ледь не закотили м'яч у власні ворота - Сергій вибив сферу з лінії воріт.

Надалі Ман Сіті продовжував тиснути, але П'ятов зіграв у всіх епізодах відмінно.

Перемога вивела би Шахтар у плей-офф, але нічия 1:1 має для команди більше моральне задоволення, адже Аталанта обіграла Динамо З і повернулася в боротьбу за плей-офф Ліги чемпіонів.

Перед останнім туром у Шахтаря 6 очок, загребського Динамо - 5 очок, а в Аталанти - 4 очка. В останньому турі Шахтар вирішить свою долю в домашньому поєдинку з італійцями.

Манчестер Сіті - Шахтар 1:1
Голи: Гюндоган, 56 - Соломон, 69

Манчестер Сіті: Едерсон - Кансельє, Фернандіньйо, Отаменді, Анхеліньйо - Де Брюйне (Д. Сілва, 70), Родрі (Фоден, 76), Гюндоган - Б. Сілва, Жезус, Стерлінг.

Шахтар: П'ятов - Додо, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі - Степаненко, Алан Патрік - Тете, Коваленко (Маркос Антоніо, 80), Коноплянка (Соломон, 65) - Мораес (Сікан, 90).

Попередження: Фернандіньйо.