0
515
Лаціо завдав поразки Ювентусу

Команда Сімоне Індзагі зуміла відправити в ворота туринців три м'ячі.

Лаціо п'ятий раз в історії завоював Суперкубок Італії. У матчі за трофей римська команда в Саудівській Аравії перемогла Ювентус з рахунком 3:1.

Рахунок в матчі відкрив Луїс Альберто після затяжної позиційної атаки, але до кінця тайму Пауло Дибала рахунок зрівняв.

У другому таймі "орли" забили знову. Після навісу на дальню штангу м'яч зльоту спіймав Луліч.

Ювентус намагався врятувати матч, але нарвався на контратаку, яку фолом зупинив Бентанкур. Жовта картка для нього виявилася другою, а зі штрафного, який приніс видалення ще і точним ударом відзначився Катальді.

Ювентус - Лаціо 1:3

Голи: Дибала, 45 - Луїс Альберто, 16, Луліч, 73 Катальді, 90+4

Ювентус: Щесни - Маттіа Де Шильйо (Куадрадо, 55), Демірал, Бонуччі, Алекс Сандро - Бентанкур, Пьянич, Матюїді (Дуглас Коста, 75) - Диба - Ігуаїн (Ремсі, 67), Роналду.

Лаціо: Стракоша - Луїс Феліпе, Ачербі, Раду - Лаццари, Милинкович-Савич (Луїс Альберто, 66), Лейва (Катальді, 64), Луїс Альберто, Луліч - Іммобіле (Кайседо, 81), Корреа.

Попередження: Матюїді, Бентанкур - Лейва, Луїс Альберто, Катальді.

На 90+3-й хвилині був видалений Родріго Бентанкур (Ювентус) (повторне попередження).