АПЛ: Лестер здолав Вест Хем, Тоттенхем вирвав нічию у Норвіча

iSport.ua,  28 грудня 2019, 22:04
0
150

Відбулися матчі 20-го туру чемпіонату Англії. Зокрема, Норвіч -Тоттенхем зіграли внічию, а Лестер переграв Вест Хем.

У суботу, 28 грудня, відбувся ряд матчів 20-го туру чемпіонату Англії.

Тоттенхем під керівництвом Жозе Моурінью відійшов від поразки в матчі з Норвіч. Рахунок в матчі на 18-й хвилині відкрив гравець господарів Маріо Вранчіч. У другому таймі хавбек "шпор" Крістіан Еріксен відновив паритет, забивши зі штрафного.

Через п'ять хвилин захисник Тоттенхема Серж Орьє забив у свої ворота. Однак в підсумку команда Жозе Моурінью вирвала нічию завдяки пенальті, який на 83-й реалізував Гаррі Кейн.

Норвіч - Тоттенхем 2:2

Голи: Вранчіч, 18, Орьє, 61 (у свої ворота) - Еріксен, 55, Кейн, 83 (з пенальті).

Норвіч: Крул - Ааронс, Ціммерманн, Хенлі, Льюїс - Тетті (Кентуелл, 86), Вранчіч (Трібулл, 75) - Буендіа, Штіперманн (Маклін, 70), Ернандес - Пуккі.

Тоттенхем: Гассаніга - Алдервейрелд, Фойт (Санчес, 46), Вертонген (Лукас Моура, 46) - Орьє, Еріксен, Ндомбеле, Сессеньон - Аллі, Ло Чельсо (Ламела, 74) - Кейн.

Попередження: Вранчіч, Льюїс, Крул - Лукас Моура.

Лестер на виїзді переграв Вест Хем з рахунком 2:1. Перемогу гостям принесли голи Келечі Іхеаначо і Демірея Грея. Вест Хем відповів голом Пабло Форнальса.

Вест Хем - Лестер 1:2

Голи: Форнальс, 45 - Іхеаначо, 40, Грей, 56.

Вест Хем: Фабіаньскі - Фредерікс, Артур Масуаку, Бальбуени, Діоп, Форнальс, Райс, Лансіні (Аджеті, 70), Феліпе Андерсон, Санчес (Снодграсс, 62), Аллер (Антоніо, 55).

Лестер: Шмейхель - Джастін, Морган, Еванс, Фукс - Олбрайтон, Менді (Ндіді, 70), Чоудурі, Грей (Барнс, 83) - Перес (Медісон, 64) - Іхеаначо.

Попередження: Фабіаньскі, Артур Масуаку, Діоп, Райс - Чоудурі.

Дивіться результати інших матчів ігрового дня АПЛ.