0
326
Арсенал обіграв МЮ

Артета здобув першу перемогу як наставник Арсеналу.

Арсенал завдав поразки Манчестер Юнайтед із рахунком 2:0 в матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Перемогу "канонірам" принесли голи в першому таймі: на 8-й хвилині відзначився Ніколя Пепе, а на 42-й хвилині перевагу лондонців подвоїв Сократіс Папастатопулос.

Арсенал здобув першу перемогу під керівництвом головного тренера Мікеля Артети.

Арсенал - Манчестер Юнайтед 2:0
Голи: Пепе, 8, Сократіс, 42

Арсенал: Лено - Мейтленд-Найлз, Сократіс, Давид Луїз, Сеад Колашинаць (Сака, 69) - Торрейра, Джака - Пепе (Нельсон, 62), Озіл, Обамеянг - Ляказетт (Гендузі, 82).

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу - Фред, Матіч (Мата, 81) - Джеймс (Грінвуд, 58), Лінгард (Перейра, 58), Рашфорд - Мартіаль.

Попередження: Колашинаць, Сака.