Моуріньйо отримав жовту картку за підглядання за тренером суперника

Корреспондент.net,  2 січня 2020, 14:05
0
913
Моуріньйо в другому таймі вирішив дізнатися секрети суперника

У другому таймі Моуріньйо підійшов до лавки суперника і почав дивитися в блокнот члена тренерського штабу Саутгемптона, після чого суддя показав йому жовту картку.

Головний тренер лондонського Тоттенхема Жозе Моуріньйо під час матчу його команди із Саутгемптоном отримав жовту картку за те, що підглядав у блокнот тренерського штабу суперника.

Після матчу португальський тренер визнав, що був не правий.

"Я зробив некрасиво і точно заслужив жовту картку, але я повівся грубо стосовно ідіота", - сказав він.

Команда Моуріньйо програла матч з рахунком 0-1.

У цьому ж турі англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті здобув перемогу над Евертоном в матчі з рахунком 2-1, а Вест Хем розгромив Борнмут 4-0. Українські футболісти Олександр Зінченко і Андрій Ярмоленко були поза заявкою своїх команд.