Інтер обіграв Наполі і повернувся на перше місце в Серії А

iSport.ua,  6 січня 2020, 23:53
0
276

Підопічні Антоніо Конте не зазнали проблем у матчі з неаполітанцами у матчі 18-го туру чемпіонату Італії.

У матчі 18-го туру чемпіонату Італії Інтер на виїзді здобув впевнену перемогу над Наполі - 3:1.

Рахунок в матчі відкрив форвард "нерадзуррі" Ромелу Лукаку, який на 14-й хвилині пробив точно в ближній кут воріт Мерета. В середині першого тайму бельгієць подвоїв перевагу своєї команди, оформивши дубль.

Через шість хвилин нападник Наполі Аркадіуш Милик скоротив відставання господарів у рахунку. Однак всю надію команди Дженнаро Гаттузо знищив форвард Лаутаро Мартінес, який розстріляв ворота господарів після помилки захисника Костаса Маноласа.

Завдяки перемозі Інтер набрав 45 очок і піднявся на 1-перший рядок в турнірній таблиці Серії А. Наполі з 24-а балами розташовується на восьмому місці.

Наполі - Інтер 1:3
Голи: Милик, 39 - Лукаку, 13, 33, Мартінес, 62

Наполі: Мерет - Хісай (Лосано, 81), Манолас, Ді Лоренцо, Маріу Руй - Аллан, Руїс (Льоренте, 84), Зьелінскі - Кальєхон, Милик, Лоренцо Інсіньє

Інтер: Ханданович - Де Врей, Бастони - Кандрева, Весіно (Сенсі, 73), Брозовіч, Гальярдіні (Барелла, 56), Бірагі - Лукаку (Валеро, 88), Мартінес

Попередження: Кандрева, Барелла, Еспозіто (не на полі), Шкрініар