Ман Сіті зробив крок до фіналу Кубка ліги, обігравши на виїзді МЮ

iSport.ua,  7 січня 2020, 23:54
0
362
Манчестер Сіті забив у матчі три голи

Манчестер Сіті впевнено обіграв Манчестер Юнайтед з рахунком 3:1 у першій півфінальній грі Кубка англійської ліги на Олд Траффорд.

Підопічні Гвардіоли заробили комфортну перевагу вже до 38-ї хвилини, коли забили у ворота суперника три м'ячі. Відзначилися Бернарду Сілва і Ріяд Марез, ще один гол у власні ворота забив Андреа Перейра.

Після перерви "червоним дияволам" вдалося забити гол престижу зусиллями Маркуса Решфорда, зберігши інтригу в протистоянні.

Гра у відповідь між цими командами відбудеться на полі Манчестер Сіті 29 січня.

В іншій півфінальній парі грають Лестер Сіті й Астон Вілла.

Манчестер Юнайтед - Манчестер Сіті 1:3

Голи: Рашфорд, 70 - Б. Сілва, 17, Марез, 33, Перейра, 39 (у свої ворота)

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Джонс, Лінделеф, Вільямс - Перейра, Фред - Джеймс (Гомес, 64), Лінгард (Матич, 46), Рашфорд - Грінвуд (Марсьяль, 81)

Манчестер Сіті: Браво - Уокер, Отаменді, Фернандіньйо, Менді - Де Брюйне (Габріель Жезус, 80), Родрі, Гюндоган - Марез (Фоден, 87), Стерлінг, Б. Сілва

Попередження: Лінгард, Фред, Вільямс - Родрі, Уокер.