Ліверпуль обіграв Тоттенхем і відірвався від Лестера на 16 очок

iSport.ua,  11 січня 2020, 22:11
0
220

У матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги гості перемогли завдяки голу Фірміно в першому таймі.

Ліверпуль на виїзді мінімально обіграв Тоттенхем у матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги - 1:0.

Переможний м'яч на 37-й хвилині забив форвард мерсисайдців Роберто Фірміно. У другій половині зустрічі глядачі голів не побачили.

Завдяки перемозі Ліверпуль набрав 61 очко в нинішньому розіграші АПЛ. На цей момент підопічні Юргена Клоппа займають першу сходинку в турнірній таблиці, випереджаючи другу команду ліги Лестер на 16 очок.

Тоттенхем - Ліверпуль 0:1

Гол: Фірміно, 37

Тоттенхем: Гассаніга - Санчес, Альдервейрельд, Танганга - Орье, Уінкс, Еріксен (Ло Чельсо, 69), Роуз (Ламела, 69) - Моура, Аллі - Сон Хин Мін.

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Д. Гомес, Ван Дейк, Робертсон - Вейналдум, Дж. Хендерсон, Окслейд-Чемберлен (Лаллана, 61) - Салах (Шакірі, 90 + 2), Фірміно, Мане (орігамі, 81).

Попередження: Гомес, Окслейд-Чемберлен.