Ман Сіті програв МЮ, але вийшов у фінал Кубка ліги

iSport.ua,  29 січня 2020, 23:50
0
407

Манчестер Сіті повторив історичне досягнення Ліверпуля і Ноттінгем Форест.

Манчестер Сіті пробився до фіналу Кубка англійської ліги, незважаючи на поразку від Манчестер Юнайтед на своєму полі в матчі-відповіді півфіналу.

З перших хвилин Ман Сіті взяв м'яч під свій контроль, і хвилин 30 на полі бачилася тільки одна команда. Вже на 9-й хвилині Агуеро міг відкривати рахунок, але Де Хеа врятував команду після удару аргентинця головою.

Ще раз Де Хеа врятував команду на 17-й хвилині, коли той же Агуеро змістився з лівого півфлангу до центру, відігрався з Стерлінгом, вискочив на ударну позицію і пробив. Кіпер МЮ був на місці.

А потім несподівано, чи не з першого моменту, МЮ забив. Фред навісив зі штрафного, м'яч відскочив від гравця Сіті до Матіч, який поклав корпус і лівою ногою точно пробив в ближній нижній кут. МЮ забив з першого ж удару по воротах.

Пропустивши, Ман Сіті пішов вперед і забив після того, як Стерлінг замкнув простріл Де Брюйне, але виявилося, що Рахім забрався в невеликій офсайд.

На початку другого тайму у МЮ була хороша можливість зміцнити перевагу. Знову після штрафного від Фреда на 49-й хвилині Магуайр із забійної позиції головою пробив вище.

Ман Сіті відповіли двома моментами Гюндогана. Спочатку з його ударом здалеку впорався Де Хеа, а далі Магуайр подарував м'яч у своєму штрафному, Гюндоган вже бачив м'яч у воротах, але під його удар кинувся Магуайр, виправивши таким чином свою помилку.

На 76-й хвилині Гюндоган тікав у контратаку, але його штовхнув Матіч. За це автор голу гостей у першому таймі отримав другу жовту картку і залишив свою команду догравати матч у меншості.

У час, що залишився, голів не було, хоча м'яч у воротах побував. Агуеро забив на 84-й хвилині, але, на думку арбітрів, він потрапив у мінімальний офсайд.

Таким чином, Манчестер Сіті пройшов далі завдяки перемозі в першій гостьовій грі з рахунком 3:1.

Ман Сіті втретє поспіль зіграє у фіналі Кубка ліги. Він повторив досягнення Ліверпуля і Ноттінгем Фореста, яким також вдавалося по три рази поспіль виходити у фінал Кубка ліги.

У вирішальному матчі турніру "городяни" 1 березня на Уемблі зіграють з Астон Віллою.

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед 0:1 (перший матч - 3:1)
Гол: Матіч, 35

Манчестер Сіті: Браво - Уокер, Родріго, Отаменді, Кансельє - Марез (Д. Сілва, 67), Гюндоган, Де Брюйне (Стоунз. 90) - Б. Сілва, Агуеро (Габріель Жезус, 90+3), Стерлінг.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Лінделеф, Магуайр, Шоу (Мата, 79) - Ван-Біссака, Фред, Матіч, Вільямс - Лінгард (Перейра, 65) - Грінвуд (Джеймс, 46), Мартіаль.

Попередження: Родрі, Отаменді - Матіч.

Вилучення: Матіч, 76 (повторне попередження)