Кіке Сетьен: Усе було добре, за винятком результату

iSport.ua,  7 лютого 2020, 07:51
0
154

Головний тренер Барселони Кіке Сетьен залишився задоволений грою своїх підопічних у матчі проти Атлетіка.

У четвер, 6 лютого, Барселона вилетіла з Кубка Іспанії, зазнавши поразки від Атлетіка у чвертьфіналі 1:0.

Головний тренер каталонців Кіке Сетьен, коментуючи матч, заявив, що залишився задоволений грою "синьо-гранатових", але незадоволений результатом.

"У моїй кар'єрі бувало так, що можна забити одним ударом, але було і так, що не виходить навіть з десяти. Я не знаю, натхнення це чи впевненість або щось інше. Є речі, які ні тренери, ані гравці не можуть контролювати, і це як раз такий випадок.

Усе було добре, за винятком результату. Сумно від того, що ми вилетіли, але мені здається, що ми прогресуємо в речах, які потрібно було поліпшити. Я відзначив багато важливих моментів, не тільки результат в складній грі. Я не бачив момент з де Йонгом. Мені сказали, що це був явний фол. Я не буду обговорювати суддівські рішення.

Результат завжди має першорядне значення. Команда показала хороший рівень. Грати проти Атлетіка нелегко, але при цьому я не думаю, що у Тер Штегена було багато роботи. У другому таймі ми створили 4 або 5 хороших моментів. Вся друга половина матчу пройшла так, як ми хотіли", - цитує Сетьена Marca.