Зідан - про виліт з Кубка Іспанії: Ми повинні прийняти поразкуЗідан - про в

iSport.ua,  7 лютого 2020, 08:56
0
261

Зінедін Зідан прокоментував поразку "вершкових" від Реала Сосьєдад.

Реал на домашній арені програв Реалу Сосьєдад в чвертьфіналі Кубка Іспанії, пропустивши від суперника 4 голи.

Головний тренер "вершкових" Зінедін Зідан прокоментував виліт команди з турніру.

"Це футбол. Час від часу справи йдуть не так, як треба. У нас була складна гра, ми боролися до кінця. Навіть поступаючись 1:4, ми вірили в успіх. Вітаю суперника. Ми повинні прийняти поразку. Ми допустили помилки в обороні, в першому таймі виходило не все. Мені сумно, але нічого не змінити. Будемо думати про наступну гру, яка буде в неділю.

Чотири голи на своєму полі - багато, але ми не будемо змінювати себе. Ми знали, що буде важко. Суперник заслужив перемогу. Це боляче, бо програвати не любить ніхто. Нам потрібно прийняти результат", - наводить слова Зідана AS.

Зазначимо, що Барселона також залишила турнір в чвертьфіналі, програвши Атлетіко. Барселона і Реал вилетіли з Кубка Іспанії в один день вперше за 65 років.