Боруссія Д поступилася Байєру в божевільному матчі

0
741

Команди забили сім голів на двох.

Байєр вдома обіграв дортмундську Боруссію в матчі 21-го туру Бундесліги - 4:3.

Рахунок у поєдинку відкрив форвард "фармацевтів" Кевін Фолланд. Через дві хвилини захисник гостей Матс Хуммельс відновив паритет - німець забив головою з межі штрафного.

На 33-й хвилині зимовий новачок "джмелів" Емре Джан відзначився шедевральним ударом із 25 метрів. В кінці першого тайму той самий Фолланд зрівняв рахунок.

П'ятий гол у матчі забила Боруссія. Постарався Рафаель Геррейро, який відправив м'яч точно у ворота після пасу від Ашрафа Хакимі. Матч міг закінчитися з рахунком 3:2 на користь гостей, але Байєр переломив хід зустрічі завдяки пізнім голам Бейлі і Ларса Бендера.

Відзначимо, що форвард Ерлінг Холанд вперше не забив у офіційній зустрічі за дортмундський клуб.

Боруссія із 39-ма очками розташовується на третьому місці в турнірній таблиці Бундесліги, Байєр (37 балів) знаходиться на п'ятому місці.

Байєр - Боруссія Д 4:3
Голи: Фолланд, 20, 43, Бейлі, 81, Бендер, 83 - Хуммельс, 22, Джан, 32, Геррейро, 65

Байєр: Градецький - Л. Бендер, Тапсоба, Та, Дейлі Сінкгравен - С. Бендер - Карім Белларабі (Вайзер, 46), Хаверц, Амірі (Драгович, 89), Діабі (Бейлі, 71) - Фолланд

Боруссія Д: Бюркі - Хакимі, Аканжі (Азар, 86), Хуммельс, Загаду - Джан (Гетце, 87), Вітсель - Санчо, Брандт (Рейну. 46), Геррейро - Холанд

Попередження: Л. Бендер, Фолланд - Геррейро