Шахтар здобув перемогу над Вентспілсом в заключному матчі зборів

iSport.ua,  9 лютого 2020, 11:35
0
232

"Гірники" провели заключний спаринг перед поверненням в Україну. Шахтар мінімально обіграв Вентспілс.

У неділю, 9 лютого, Шахтар здобув перемогу в останньому контрольному матчі тренувального збору в Туреччині. "Гірники" обіграли латвійський Вентспілс, забивши один безмовний гол.

Майже весь перший тайм гравці донецького клубу контролювали м'яч і володіли перевагою. У "гірників" було кілька моментів, один з яких вони реалізували - після заробленого Бондаренком пенальті, Маркос Антоніо точним ударом вразив ворота суперників.

До кінця тайму латвійця все частіше стали наближатися до воріт Шахтаря, але змінити рахунок на табло до перерви так і не змогли.

Другий тайм Вентспілс розпочав активно і мало не зрівняли рахунок. До кінця тайму суперник "оранжево-чорних" знову активізувався, але рахунок на табло залишився незмінним - 1:0 на користь української команди.

Шахтар - Вентспілс - 1:0

Маркос Антоніо (17, з пенальті)

Шахтар: Шевченко (Трубін, 46), Болбат (Кривцов, 46)), Бондар (Віта, 64), Матвієнко, Сіпріано (Ісмаїлі, 46), Маркос Антоніо, Степаненко (Приходько, 70), Бондаренко (Криськів, 64), Тете (Фернандо, 70), Вакула (Марлос, 46), Мораес (Сікан, 46).

Вентспілс (стартовий склад): Махновський, Тіденберг, Литвинський, Рехвіашвілі, Сахневич, Палавандішвілі, Виллеля, Фабіньйо, Ондонг Мба, Козлов, Сварупс.