Баварія зберегла лідерство в Бундеслізі після матчу з Лейпцигом

iSport.ua,  9 лютого 2020, 21:05
0
189

Незважаючи на масу моментів, Баварія і Лейпциг не порадували глядачів голами.

Лідери чемпіонату Німеччини Баварія і РБ Лейпциг розійшлися миром 0:0 в матчі 21-го туру Бундесліги.

Перший тайм пройшов за переваги Баварії, яка до перерви володіла м'ячем 70% проти 30% у суперника. Мюнхенці мали кілька відмінних моментів, щоб відзначитися, але в дебюті матчу удар Тьяго в дев'ятку відбив воротар у кидку, а в кінці після удару Левандовського Петер Гулачі вже не міг врятувати, але на лінії виявився Део Юпамекано. Ще в деяких моментах гравців Баварії підвела точність.

Після перерви все змінилося кардинально - вже гравці Лейпцига один за одним створювали небезпеку біля воріт Нойєра, тоді як Баварія майже перестала атакувати.

Гості могли відкривати рахунок на початку тайму, коли після провалу Мануеля Нойєра лише Давид Алаба завадив Тімо Вернеру відкрити рахунок. Той же Вернер мав кілька хороших моментів, були шанси у Нкунку, Забітцера, але і вони залишили поле без голу.

Здавалося, що вже з пенальті Баварія відкриє рахунок, але VAR довів, що перед падінням Роберта Левандовського у штрафному Лейпцига в поляка був офсайд.

Під самий кінець матчу команди обмінялися небезпечними моментами - на промах Вернера з вигідної позиції біля протилежних воріт був сейв Гулачі після спроби Леона Горецки.

Баварія, що перервала переможну серію в Бундеслізі із шести матчів, продовжує лідирувати в таблиці, випереджаючи РБ Лейпциг, що йде слідом, на одне очко.

Баварія - РБ Лейпциг 0:0

Баварія: Нойєр - Павар, Боатенг (Ернандес, 67), Алаба, Девіс - Кіммі, Тіаго - Мюллер, Горецка (Коман, 85), Гнабрі (Коутіньйо, 60) - Левандовський.

РБ Лейпциг: Гулачі - Клостерманн, Упамекано, Хальстенберг, Анхеліньйо - Забітцер, Лаймер, Адамс - Ольмо (Шик, 69), Вернер (Поульсен, 90+3), Нкунку (Лукман, 82).

Попередження: Кіммі, Павар - Лаймер, Упамекано.